Бінокуляр нічного баченняnbsp;AGM WOLF-7 PRO NW1, ПНВ
AGM Wolf-7 PRO - це бінокулярна система окулярів нічного бачення, побудована на основі високоякісних трубок підсилювачів зображення. Це чудовий вибір для використання без рук. Завдяки високоякісній оптиці і простій, надійній електроніці Wolf-7 PRO забезпечує яскраве і чітке зображення в режимі нічного бачення навіть у найскладніших умовах. коротких дистанціях у повній темряві. Вбудований ІЧ-освітлювач забезпечує додаткове підсвічування (при необхідності) при перегляді сцен або об'єктів з невеликої відстані (до 3 метрів).
AGM Wolf-7 PRO може розширювати діапазон свого застосування за допомогою додаткових аксесуарів, таких як об'єктив рук, а також додаткові потужні ІЧ-освітлювачі для використання на великій відстані.
Водонепроникний, міцний, легкий та компактний Wolf-7 PRO є ідеальним пристроєм нічного бачення для різних складних операцій.
Особливості
- Компактна, міцна конструкція
- Водонепроникний
- Можливість кріплення на голові або шоломі для роботи без рук
- Ергономічні, прості будовений інфрачервоний освітлювач
- Можливість підключення зовнішнього джерела живлення
Технічні характеристики:
- Міжзіркова відстань: 15 мм <>>Трубка підсилювача зображення: Gen 2+ поля зору по зонах: Gen 2 IIT NW1 - найвища роздільна здатність та найчистіша зона огляду, пропонована AGM. У зоні 1 практично немає видимих плям.
- Збільшення: 1x
- Система об'єктивів: 27 мм; F/ 1.2
- Кут огляду (FOV): 40deg;
- Діапазон фокусування: 0.25 м до нескінченності
- Регулювання діоптрій: від -4 до +5 діоптрій Світлодіодні індикаториn; >
- Автоматичне регулювання яскравості: Так
- Інфрачервоний освітлювач: Так
- Тип батареї: лужна AA (2 шт.)
- Термін служби батареї (в робочому режимі):
- До 40 годин (ІК-порт)
- Зовнішнє джерело живлення: можливе підключення, 2.8 - 4.2 В
- Водонепроникність: так (IP65)
- Діапазон робочих температур: від -40°C до +50°C
- Діапазон температур зберігання: від -50°C до +70°C 8> Вага: 510 г
Комплектація:
- Окуляри нічного бачення
- Шийний ремінь
- Головний убір
- Штиковий/ріжковий інтерфейсний черевик
- м'який чохол для перенесення
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Вологозахист | Так |
| Вбудований відеопрогравач | Ні |
| Висота | 58 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр об'єктиву | 27 мм |
| Діоптрична корекція | Так |
| Підсвічування | Так |
| Принцип роботи | ОЕП |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокуляр |
| Ударозахист | Так |
| Ширина | 132 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.51 г |
| Кратність збільшення | 1 |
| Мінімальна робоча дальність | 0,25 |
- Ціна: 187 110 ₴










