Акумуляторна батарея Full Energynbsp;FEP-12;
Акумуляторна батарея Full Energy FEP-124 - Це свинцево-кислотний акумулятор AGM для установки в безперебійні блоки живлення, пульти охоронної сигналізації та інші слаботочні системи. АКБ типу AGM мають всередині просочений електролітом скловолоконний матеріал. Це дозволяє використовувати батерею в будь-якому положенні (установка акумулятора в безперебійник, у стійку на боці, на торці, крім положення laquo;вгору дномraquo;), а також вона безпечна для експлуатації в житлових приміщеннях, так як ong>.
Особливості:
- Технологія AGM (добре справляється з підвищеними навантаженнями і відрізняється більш тривалим терміном експлуатації)
- Не вимагає обслуговування іnbsp;доління дистиляту
- що підтримує горіння
- Відповідають вимогам УкрСЕПРО
Сфера застосування:
- Системи безпеки (працює з усіма централями та датчиками, робоча напруга яких - 12 В DC)
- Системи контролю та доступу
- ДБЖ для комп'ютерів та систем опалення
- Характеристики
- Ємність: 4nbsp;Аmiddot;ч
- Напруга: 12 В
- Тип АКБ: AGM
- Максимальна пускова сила струму: до 1.2 А
- Напруга буферного режиму заряду:>1, 14,4 - 15 В
- Діапазон температур: -10...+40deg;C
- Вага: 1.4 кг
- Розміри (ВхШхГ): 89 х 100 х 70 мм
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 89 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Емкість акумулятора | 4 |
- Ціна: 405 ₴

