
Джерело безперебійного живлення Powercom IMD-825AP LCD, 825 ВА / 495 Вт, 2+1 розетки Schuko, USB, AVR(YP)
- Немає в наявності
- Код: 243015(YP)
5 022 ₴
Джерело безперебійного живленняnbsp;Powercom IMD-825AP LCD, 825 ВА / 495 Вт, 2+1 розетки Schuko, USB, AVR, лінійно-інтерактивний ДБЖ для комп'ютера
Лінійно-інтер , якому необхідно забезпечити захист від нестабільного електроживлення та чутливо до якості електроживлення.
Пристрій має на борту різні технології, які дозволяють йому працювати в тривалому автономному режимі. Завдяки режиму laquo;Green Moderaquo; є можливість збереження характеристик АКБ на тривалий проміжок часу. У разі потреби користувач має можливість самостійно зробити заміну акумуляторної батареї, в тому числі, є можливість lquo;гарячоїraquo; заміни АКБ.
Різновиди захисту: від високовольтних імпульсів, електромагнітних і радіочастотних перешкод, понижень, підвищень і повного зникнення напруги в електромережі.
Вбудований стабілізатор напруги (AVR) живлення від акумулятора.
Комунікаційний порт USB-B дозволяє автоматично завершити роботу операційної системи при розряді акумуляторів, виключаючи втрату даних при довготривалому зникненні напруги у вхідній електромережі.
Інтерактивний UPS5> > розширюють можливості Вашого комп'ютера за рахунок функції інтелектуального управління та є високоефективним засобом захисту критично важливих даних та операційної системи ПК. Це ПЗ сумісне з більшістю сучасних операційних систем і поставляється в комплекті з інтерфейсним кабелем для підключення до ДБЖ. li>Рідкокристалічний дисплей, що дозволяє відстежувати всі необхідні параметри системи
Характеристики Powercom IMD-825AP живлення li> 🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне 👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів 🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень 😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта 👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері 👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈 👉З турботою про кожного клієнта👈
<і>Тип батареї



![]()
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powercom |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Індикація | Цифрова |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 4 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал і пластик |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Технічні характеристики | |
| Час зарядки | 4 годин |
| Час перемикання | 2 мс |
| Вихідна потужність | 495 Вт |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Максимальна потужність | 495 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 300 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 165 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 168 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Довжина | 334 мм |
- Ціна: 5 022 ₴








