
Бінокль KONUS Mission-HD 10x42, Чорний, широке поле огляду, змінні наочники, чохол(YP)
- Немає в наявності
- Код: 243430(YP)
5 832 ₴
Бінокль KONUS Mission-HD 10x42, Чорний, широке поле огляду, змінні наглазники, чохол
Бінокльnbsp;KONUS Mission-HD 10x42 ndash; цеnbsp;якість високої чіткості зображення. Цей бінокль розроблений з використанням оптичної системи High Definition, яка забезпечує значну перевагу в яскравості зображення, одночасно підвищуючи світлопропускання у менш сприятливих умовах. Він виготовлений з використанням високоякісного скла BAK-4 і комплектується змінним набором наглазників для більш комфортного і ефективного спостереження. nbsp;(Multi-Coated)
Конструкція:
- Конструкція корпусу : Roof
- Скло: BaK-4
- Фокусування: центральним колесом
- Наглазники: поворотно-висувні типу Twist-Up
- Гніздо для встановлення на штатив
Технічні характеристики:
- Збільшення: 10x
- Діаметр об'єктива: 40 мм >Кутове поле зору: 5.6life;
- Мінімальна відстань фокусування: 5nbsp;
- Корекція діоптрій: +5/-5
- Вага бінокля: 590 г
- Розміри: 158 x 130 x 54 мм
- Корпус: полікарбонат з протиковзким гумовим покриттям
ь для бінокля 🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне 👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів 🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень 😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта 👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері 👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈 👉З турботою про кожного клієнта👈


![]()
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONUS |
| Водостійкість | Так |
| Висота | 54 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр об'єктиву | 42 мм |
| Максимальна кратність | 10 х |
| Матеріал корпусу | Прогумований метал |
| Мінімальна кратність | 10 х |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Тип кратності | Фіксована |
| Фокусна відстань | 5000 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 158 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.59 г |
- Ціна: 5 832 ₴






