
Оптичний приціл KONUS KONUSPRO AS-34 2-6x28 MIL-DOT IR, 3 планки Пікатінні (YP)
- Немає в наявності
- Код: 243501(YP)
12 960 ₴
Оптичний приціл KONUS KONUSPRO AS-34 2-6x28 MIL-DOT IR, 3 планки Пікатінні, підсвічування сітки red/blue, бульбашковий рівень
Оптичний приціл Konus KonusPro AS-34 le) призначений для ведення ближнього бою і обладнаний трьома планками Picatinny/Weaver для кріплення інших аксесуарів, таких як лазери, камери та ліхтарі, а також додаткової оптики, наприклад, голографічних прицілів.
Для забезпечення максимальної яскравості та чіткості зображення в str Оптична система має 2-6-кратне збільшення і прицільну сітку mil-dot з другою фокальною площиною і червоним/синім перехрестям, що підсвічується. Залежно від умов освітлення та особистих переваг, яскравість прицілу можна регулювати (5 рівнів). Крім того, приціл оснащений підсвічуваним міхуровим рівнемnbsp;для стрільби при слабкому освітленні. Панель управління підсвічуванням розташована у верхній частині тубуса, кнопки на ній можна натискати на дотик. Підсвічування можна повністю вимкнути поворотом двопозиційного вимикача: це захистить кнопки від випадкового натискання. Він виготовлений з чорного матового анодованого алюмінію і має повну водонепроникність. Для того щоб ви могли швидко і точно відрегулювати кути нахилу і піднесення, коли час відіграє вирішальну роль, приціл оснащений тактичними турелями, керованими пальцями, і регулятором яскравості прицілу збільшеного розміру. Завдяки тому, що внутрішня частина тубуса заповнена азотом, приціл навіть при різких змінах. Ціл можна встановити на вогнепальну зброю за допомогою реверсивного кріплення, яке підходить до напрямних Weaver, Picatinny і .22. аметр вихідної зіниці: при 2х – 14 мм, при 6х – 4.7 мм
- Тип прицільної сітки: Mil-Dot
- Розміщення сітки: у другій фокальній площині
- Підсвічування прицільної сітки: повна двоколірна (red/blue)
- Тактичні (двохрівневі)
- апазон виправлень на 100 м: 2.67 м
- Відбудова паралаксу: фіксована
- Фокусування: Fast Focus на окулярі
- Просвітлення лінз: повне багатошарове покриття (FMC)
- Газозаповнення: 100% азот
- Цільний алюмінієвий
- Вбудований пухирцевий рівень
- 3 планки Вівер/Пікатінні: 85, 55, 55 мм, 25 мм монтажна довжина: 68 мм Діаметр тубуса: 34 мм
- Максимальна енергія вильоту кулі: 3500 Дж
- Характеристики патрона: 7.62 х 54 (.308)
Габарити:
- Довжина прицілу: 23 см
- Колір>>
- Батарейка СR2032
- Шестигранник
- Інформаційний вкладиш
- Серветка для протирання оптики
nbsp;
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONUS |
| Вага | 620 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр об'єктиву | 28 мм |
| Діаметр труби | 34 мм |
| Максимальна кратність | 6 х |
| Мінімальна кратність | 2 |
| Призначення | Вогнепальна зброя |
| Особливості | Корпус заповнений азотом, Протиударний корпус, Багатошарове покриття лінз, Водонепроникний |
| Відбудування від паралакса | Фіксований паралакс |
| Підсвічування прицільної марки | Регульована |
| Стан | Новий |
| Тип | Оптичний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Видалення вихідної зіниці | 104 |
- Ціна: 12 960 ₴








