Дальномер лазерный KONUS RF-1500 6x25, дальность 5-1500 м, с компенсацией угла наклона и сканированием
Дальномер Konus RF-1500 имеет фиксированное увеличение 6х для хорошей эффективности наблюдения на расстоянии, диаметр оптического элемента (объектива) составляет 25 мм для оптимальной дальности обзора. Вимірювальна відстань від 5 до 1500 метрів підходить для роботи на великих просторах і потребує виміру великих відстаней. Виріб оснащений такими функціями, як захоплення прапора, захоплення тварини, режим для використання в дощ, сучасні функції вимірювання та компенсації кута нахилу. Призмінна система має багатошарове покриття для отримання висококонтрастних зображень високої чіткості, які можна спостерігати в умовах недостатнього освітлення.
Пристрій використовує як джерело живлення батарею CR2, яку можна легко замінити. Виміряні параметри відображаються на OLED-екрані, яскравість якого можна регулювати на 6 рівнях, що робить його придатним для різних умов використання. Виріб має клас водонепроникності IPX4, що дозволяє використовувати його за суворих умов. У корпусі використовується високоміцний ABS-пластик, зовні він покритий гумою NBR для запобігання вислизуванню при використанні та амортизації при падіннях. >Компенсація кута
Характеристики
- Кратність (збільшення): 6х
- Діапазон виміру: від 5 до 1500 м
- Діаметр об'єктива: 25мм 4з1 2 мм
Комплектація:
- Дальномір
- >Інструкція
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONUS |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IPX4 |
| Вимірювальна шкала | Метрична |
| Клас лазера | Клас 1М |
| Максимальна дальність вимірювань | 1500 м |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна дальність вимірювань | 5 м |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.145 г |
| Висота | 37 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Додаткові функції | |
| Додаткові функції | Вимірювання похилих об'єктів, Підсвічування дисплея |
| Живлення | |
| Кількість батарейок | 1 шт. |
| Тип батарейки | CR2 |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водостійкість | Да |
| Діаметр об'єктива | 25 мм |
| Лазерний діод | 905 |
| Максимальна кратність | 6 х |
| Матеріал корпусу | Прогумований пластик |
| Мінімальна кратність | 6 |
| Призначення | Тактичний |
| Тип | Монокль |
| Тип кратності | Фіксована |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 15 714 ₴










