
Бінокль REBUFF 7x50, вбудований компас з підсвічуванням, дальномірна сітка, плавучий (YP)
- Немає в наявності
- Код: 243661(YP)
8 910 ₴
Бінокль REBUFF 7x50, вбудований компас з підсвічуванням, далекомірна сітка, калькулятор розрахунку відстані, плавучий бінокль
Бінокль REBUFF 7x50 розроблений відповідно до військових стандартів. Його можна використовувати в будь-яких погодних умовах, навіть при сильних зливах або високій вологості, тому він може забезпечити вас необхідним інструментом спостереження в багатьох задачах, у тому числі тактичних. дуже хорошу світлосилу та придатний для спостереження в умовах недостатнього освітлення. Завдяки широкому полю зору (132 м на 1000 м), цей бінокль ідеально підходить для відстеження швидко рухомих об'єктів і забезпечує можливість панорамних спостережень.
Особливості:
- Навіга будована далекомірна сітка допомагає розрахувати відстань до об'єктів і їх розмір, а компас з підсвічуванням вказує орієнтацію для навігації. Калькулятор на біноклі для оцінки відстані швидкого та простого визначення відстані (простіший спосіб, ніж обчислення за допомогою далекомірної сітки).
- Водонепроникний бінокль IPX7nbsp;зnbsp;ущільнювальнимиnbsp;кільцямиnbsp;для повного захисту від води. Корпус заповнений азотом і герметичний для запобігання запотіванню, помутнінню зображення та пошкодженню від вологи. На глибині до 1 метра забезпечена 100% водонепроникність, а також він може перебувати у воді протягом 30 хвилин без негативних наслідків. .
- Система індивідуального фокусування: ліве та праве кільця діоптрійної корекції дозволяють роздільно налаштувати різкість оптики в залежності від індивідуальних особливостей зору.
- Комфортне спостереження: ії з міжзоряною відстанню у різних людей; велике значення видалення зіниці (23 мм) і зручні складні наглазники допомагають використовувати бінокль в окулярах. >Технічні характеристики:
- Збільшення: 7x
- Діаметр об'єктива: 50 мм
- Розмір вихідної зіниці: 7.14 мм
- Мінімальна відстань фокусування: 5 м
- 2 7.5deg;
- Видалення вихідної зіниці: 23 мм
- Корекція діоптрій: +5/-5
- Регулювання міжзоркової відстані: 56 - 72 мм
- Джерело живлення: батарея AG9 / LR936 (2 шт.) >Оптична конструкція: Porro
- Призми: BaK-4
- Лінзиnbsp;з повним багатошаровим просвітленимnbsp;покриттям (Fully Multi Coated)
- Фокусування: індивідуальне, на кожному окулярі
- Наглазники: ним
- Азотне заповнення (Nitrogen filled)
- Водонепроникний (Waterproof)
- Дальномірна сітка
- Компас з підсвічуванням
- Гніздо для кріплення до штативу
Комплектація:
- Бінокль
- М'який чохол з ременем і кишенею
- Плавучий ремінь
- >Серветка для протирання оптики
- Інструкція
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Водостійкість | Так |
| Висота | 75 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр об'єктиву | 50 мм |
| Максимальна кратність | 7 х |
| Мінімальна кратність | 7 х |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Тип кратності | Фіксована |
| Фокусна відстань | 5000 мм |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 155 мм |
| Довжина | 198 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.91 г |
- Ціна: 8 910 ₴









