
Монокуляр нічного бачення AGM PVS-14 NL1, ПНВ, зелений фосфор, кріплення для голови у зборі (YP)
- Немає в наявності
- Код: 243997(YP)
200 556 ₴
Монокуляр нічного бачення AGM PVS-14 NL1, ПНО, зелений фосфор, кріплення для голови в зборі
Монокуляр нічного бачення AGM PVS-14 ndash; це якісний, міцний, легкий, багатоцільовий прилад нічного бачення, який неодноразово доказав свою ефективність у бою. Конструкцію PVS-14 спочатку було розроблено на замовлення збройних сил США для проведення операцій у нічний час. Цей монокуляр використовується в усьому світі в найскладніших умовах.
Монокуляр AGM PVS-14 ndash; це повнофункціональний аналоговий пристрій. Його вага складає 320 г. Прилад оснащений ручним регулюванням посилення, функцією автоматичного відключення при яскравому світлі та вбудованим інфрачервоним (ІЧ) освітлювачем. Функція відключення при яскравому світлі забезпечує захист високоякісної фотокатодної трубки. PVS-14 можна використовувати як ручний пристрій або закріпити на комплектній ремінній системі для голови. За наявності відповідних аксесуарів його також можна встановлювати на бойові шоломи (є адаптер в комплекті, але без кріплення), забезпечуючи можливості нічного бачення для денних оптичних прицілів. Монокуляр PVS-14 відповідає військовим стандартам 810G та демонструє найвищу якість форми та функцій.
Повна герметичність забезпечує надійну роботу за високої вологості та сильних дощів. Система регулювальних ременів забезпечує надійне кріплення на голові з урахуванням фізіологічних особливостей користувача.
Додаткові >Водонепроникний Характеристики трубки посилення AGM PVS-14 NL1:p> еньnbsp;1"
- Монокуляр нічного бачення
- Кріплення для голови в зборі
- Адаптер (перехідник) для кріплення на шолом (саме кріплення Rhino Mount в комплектації не йде) Папір для очищення лінз
- Підкладки (3)
- Батарейка
- Ремінець на шию
- Кришка об'єктива
- Інструкція
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Вологозахист | Так |
| Вбудований відеопрогравач | Ні |
| Висота | 69 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр об'єктиву | 26 мм |
| Діоптрична корекція | Так |
| Підсвічування | Так |
| Принцип роботи | ОЕП |
| Стан | Новий |
| Тип | Монокуляр |
| Ударозахист | Так |
| Ширина | 63 мм |
| Довжина | 114 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.32 г |
| Кратність збільшення | 1 |
| Мінімальна робоча дальність | 0,25 |
- Ціна: 200 556 ₴








