вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Кріплення для прицілу швидкознімне: моноблок Leapers UTG ACCU-SYNC QR d-34 мм X-High(YP)
- Немає в наявності
- Код: 244042(YP)
8 100 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Кріплення для прицілу швидкознімне: моноблок Leapers UTG ACCU-SYNC QR 34mm X-High, винос 70 мм, Picatinny, цільне на Пікатінні, високий профіль nbsp; для точної та акуратної установки оптичних прицілів на планки MIL-STD-1913 Picatinny Висота базиnbsp;22 мм, відстань зміщення (виносу) 70 мм, довжина бази 100 мм, вербаnbsp;до 78 мм.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leapers |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для всіх видів зброї |
| Стан | Новий |
| Тип | Кронштейн |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр кілець | 34 мм |
| Діаметр труби | 34 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Спеціальні | Кріплення в комплекті |
| Планка кронштейна | Вивера/Пикатинни |
| Фіксація на зброї | Швидкознімна |
| Ширина планки | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 100 ₴









