
Оптичний приціл Hawke Airmax 30 SF Compact 6-24x50, сітка AMX IR з підсвічуванням, труба 30 мм (YP)
- Немає в наявності
- Код: 244277(YP)
25 920 ₴
Оптичний приціл Hawke Airmax 30 SF Compact 6-24x50, сітка AMX IR з підсвічуванням, труба 30 мм(13220)
Hawke Airmax 30 SF Compact 6-24x50 спеціалізовані приціли для пневматичної зброї, розроблені стрілками для стрільців!nbsp;У прицілах Airmax використовується фірмова оптика Hawke H2, розроблена з урахуванням характеристик пневматичної зброї.nbsp; Цьому ж сприяє й відбудова паралаксу на об'єктиві. 6 рівнів, з позиціями вимкнення підсвічування між кожним з рівнів
Прицільна сітка AMX
Витрачена на склі сітка AMXnb базується на діапазоні відстані між крайніми точками 10 мил. Сітка надає кілька точок прицілювання, що корисно при стрільбі з пневматичної зброї з нерівними траєкторіями. Це дозволяє вести більш прицільну стрілянину на великі дистанції, приймаючи поправку на вітер і враховувати складну траєкторію польоту кулі пневматичних винтів. тичні характеристики:
- Збільшення: 6-24x
- Діаметр об'єктиву: 50 мм
- Поле зору на 100 м: при 6х - 7.3 м, при 24х - 1.8 м при кутовому полі;
- Розмір зіниці: при 6х - 8.3 мм, при 24х - 2.1 мм
- Винос вихідної зіниці: 76 мм
Конструктивні особливості:
- Тип прицільної сітки: AMX IR ки: є (червона, 6 рівнів)
- Ціна поділу механізму введення поправок: 1/10 MRAD
- Максимальний діапазон введення поправок по вертикалі/горизонталі:nbsp;16 MRAD/16 MRAD
- Відбудова параллакс> е багатошарове покриття (FMC)
- Захист корпусу: ударостійкий, водостійкий, заповнений азотом
Габарити:
- Діаметр тубуса: 30 мм
- Довжина прицілу: 329 мм
- Вага прицілу: 670 г )
Комплектація:
- кришки прицілу
- інструкція
- короткий посібник користувача
- серветка
- ключ шестигранний
- батарейка
- колесо поправокЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері

👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hawke |
| Вага | 670 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр об'єктиву | 50 мм |
| Діаметр труби | 30 мм |
| Максимальна кратність | 24 х |
| Мінімальна кратність | 6 |
| Призначення | Пневматична зброя |
| Особливості | Корпус заповнений азотом, Протиударний корпус, Багатошарове покриття лінз, Водонепроникний |
| Відбудування від паралакса | Збоку |
| Підсвічування прицільної марки | Регульована |
| Стан | Новий |
| Тип | Оптичний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 329 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Видалення вихідної зіниці | 76 |
- Ціна: 25 920 ₴









