
ПНО, Монокуляр нічного бачення AGM WOLF-14 NL2, зелений фосфор, кріплення на шолом, кейс, футляр (YP)
- Немає в наявності
- Код: 244338(YP)
211 592,30 ₴
Монокуляр нічного баченняnbsp;AGM WOLF-14 NL2, ПНВ, зелений люмінофор,nbsp;кріплення на шолом, кейс, футляр
AGM Wolf-14 NL2nbsp це високотехнологічний, міцний та універсальний монокуляр нічного бачення, що забезпечує відмінні характеристики за розумною ціною. Наділений високотехнологічними функціями, Wolf-14 однаково добре підходить як для професіоналів у галузі безпеки, так і для полювання та відпочинку. Wolf-14 можна використовувати як із рук, так і на кріпленні до головного убору. Як систему на голові його можна забирати за межі прямої видимості без необхідності повного зняття. При використанні в поєднанні з кріпленням на голову або шолом присутня функція вимкнення при відведенні вбік. Пристрій працює за допомогою однієї ручки керування. Завдяки різноманітності сумісних лінз (продаються окремо) посилений дальній нічний огляд стає можливим за лічені секунди. Wolf-14 оснащений схемою блокування яскравого світла та вбудованим ІЧ-освітлювачем.
Завдяки сучасній фотокатодній трубці на основі електронно-оптичного перетворювача (ЕОП) покоління Gen 2+ забезпечується відмінне нічне бачення. Зелений колір люмінофора забезпечує чисту і контрастну картинку по всьому полю зору, він більш комфортний для сприйняття. дистанціях у повній темряві. Він забезпечує додаткове підсвічування (при необхідності) при перегляді сцен або об'єктів з невеликої відстані. Особливості в експлуатації органи управління
Технічні характеристики:
- Трубка підсилювача зображення: Gen 2+ Люмінофор: зелений
- Збільшення: 1x
- Система об'єктивів: 25 мм; F/ 1.2
- Кут огляду (FOV): 42deg; (або 76,8 м на 100 м)
- Діапазон фокусування: 0.25 м до нескінченності
- Регулювання діоптрій: від -5 до +5 діоптрій
- Автоматичне регулювання яскравості: Так
- Рука 50 нм)
- Тип батареї: літієва CR123A (1 шт.) або лужна AA (1 шт.)
- Термін служби батареї (в робочому режимі):
- До 0 годин (ІК-порт вимкнений) Водонепроникність: так (IP65)
- Діапазон робочих температур: від -40°C до +50°C
- Діапазон температур зберігання: від -50°C до +70°C
- Розмір: 115 х 69 х 54 мм >
- Монокуляр нічного бачення
- Адаптер для батареї AA
- Кріплення на шолом
- Тканина для протирання лінз
- М'який футляр для перенесення
- Жорсткий футляр
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Вологозахист | Так |
| Вбудований відеопрогравач | Ні |
| Висота | 54 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр об'єктиву | 25 мм |
| Діоптрична корекція | Так |
| Підсвічування | Так |
| Принцип роботи | ОЕП |
| Стан | Новий |
| Тип | Монокуляр |
| Ширина | 69 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.29 г |
| Кратність збільшення | 1 |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 211 592,30 ₴









