Далемір лазерний KONUS RF-1200, 6x25, дальність 5-1200 м, з компенсацією кута нахилу і скануванням
Далемір Konus RF-1200 є виключно компактним і портативним, але. честь його численних можливостей: функція захоплення прапора, функція сканування, компенсація кута, режим туману/дощу, розрахунок швидкості, розрахунок висоти. Максимальна відстань вимірювання становить 1200 м.
Konus RF-1200 має фіксоване збільшення 6х для хорошої ефективності спостереження на відстані, а діаметр об'єктива становить 25 мм. Оптична система має повне багатошарове покриття покриття для отримання висококонтрастних зображень високої чіткості, які можна спостерігати в умовах недостатнього освітлення.
Пристрій використовує як джерело живлення батарею CR2, яку легко можна замінити. У корпусі використовується високоміцний ABS-пластик, зовні він покритий гумою для запобігання вислизуванню при використанні і амортизації при падіннях.
Характеристики
- Кратність (збільшення): 6х
- Діапазон вимірювання: від 5 до 1200 м
- Діаметр об'єктива: 25nbsp;мм
- Діаметр вихідної зіниці: 4.1nbsp;мм
- Винос вихідної зіниці: 12 мм li>Лінійне поле огляду на 1000 м: 128 м на 1 км
Комплектація:
- Домір
- Чихол
- ія
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONUS |
| Вимірювальна шкала | Метрична |
| Максимальна дальність вимірювань | 1200 м |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна дальність вимірювань | 5 м |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 150 г |
| Висота | 43 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Додаткові функції | |
| Додаткові функції | Вимірювання похилих об'єктів, Датчик нахилу, Відстань в обхід перешкод, Обчислення кута |
| Живлення | |
| Кількість батарейок | 1 шт. |
| Тип батарейки | CR2 |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міска |
| Діаметр об'єктива | 25 мм |
| Максимальна кратність | 6 х |
| Матеріал корпусу | Прогумований пластик |
| Мінімальна кратність | 6 |
| Призначення | Загального призначення |
| Тип | Монокль |
| Тип кратності | Фіксована |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 11 340 ₴









