
Підзорна труба Bushnell Legend Tactical 15-45x60, прицільна сітка MIL-Hash(YP)
- Немає в наявності
- Код: 244556(YP)
85 031,10 ₴
Підзорна труба Bushnell Legend Tactical 15-45x60, прицільна сітка MIL-Hash
Підзорна труба серії Legend T від знаменитої компаніїnbsp;Bushnell (США) ndash; можливо, найдемократичніший за ціною дійсно якісний пристрій для спостереження з прицільною сіткою MIL-hash і склом ED Prime.nbsp; е зображення віддалених об'єктів.
Підзорні труби Bushnell дають вам перевагу завдяки високій яскравості, чіткості та деталізації ndash; чи то спостереження за птахами на морі, чи полювання в лісистій місцевості. Оптична система HDOS (High definition optical system ndash; Оптична система високої роздільної здатності) поєднує ключові технології компанії: наднизкодисперсійне скло ED Prime, призми преміум-класу BaK-4 та лінзи з повним багатошаровим. У сукупності вони забезпечують бездоганну точність кольору, надчітке зображення і оптимальне світлопропускання. Запатентоване незмивне водовідштовхувальне покриття протистоїть впливу вологи від дощу, снігу, снігу і конденсату, забезпечуючи чіткий огляд навіть у негоду.
Прицільна сітка MIL-Hash
Тонка прицільна сітка MIL Вона знаходиться в першій фокальній площині, тому завжди буде точною.
Скло ED PRIME
Скло ED Prime Glass зменшує колірне обрамлення і забезпечує максимальну різкість зображення, так що ви зможете побачити різницю між попаданням по лівому краю і по центру.
>Прицільна сітка: nbsp;MIL-Hash
Технічні характеристики:
- Збільшення: 15x-45 іаметр вихідної зіниці: 4 мм
- Винос окуляра: 30 мм
- Поле зору на 1000 м: 60 - 20 м
- Мінімальна відстань фокусування: 10.7 м
- Довжина труби: 280 мм ong>Комплектація:
- Підзорна труба
- Чохол для транспортування
- Захисні кришки
- Серветка для догляду за оптикою
- Інструкція
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bushnell |
| Водостійкість | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр об'єктиву | 60 мм |
| Максимальна кратність | 45 х |
| Мінімальна кратність | 15 х |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Тип | Підзорна труба |
| Тип кратності | Змінна |
| Фокусна відстань | 1067 мм |
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.049 г |
- Ціна: 85 031,10 ₴









