
Окуляри балістичні Swiss Eye Blackhawk, колір – Чорний, з комплектом лінз та чохлом, сертифіковані (YP)
- Немає в наявності
- Код: 244643(YP)
4 050 ₴
Окуляри балістичні Swiss Eye Blackhawk, з комплектом лінз та чохлом, сертифіковані, окуляри тактичні
Окуляри Swiss Eye Blackhawk ndash; це вершинаnbsp;технологій тактичнихnbsp;окулярів, що пропонує неперевершену ефективність та стиль для тих, хто потребує найкращого захисту очей. Окуляри Swiss Eye Blackhawk, створені для задоволення суворих вимог професіоналів у сфері тактики, любителів активного відпочинку та всіх, кому необхідна найвища безпека для очей.
Загальна інформація:
- Знімний ремінь, що утримує окуляри в найнапруженіших ситуаціях, регулюється по довжині
- Охоплююча конструкція: об'ємна конструкція оправи, яка забезпечує широке поле зору, одночасно забезпечуючи максимальне покриття та захист. Така конструкція допомагає зменшити відблиски й мінімізує периферійні відволікаючі фактори. комплекті)
- Змінні лінзи чорного, помаранчевого та прозорого кольорів
- Чорний ремінець + сумка з мікрофібри + чохол
скоки з регулюванням нахилу
Сертифіковані відповідно до:
- 2 96
- ANSI Z87.1+
Характеристики
- Матеріал каркасу: ударостійкий полікарбонат
- Матеріал лінз/окулярів: полікарбонат
- Вага: 36nbsp;г
Виробництво: Німеччина
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Swiss Eye |
| Вага | 36 г |
| Висота лінзи | 52 мм |
| Довжина завушника | 138 мм |
| Матеріал лінз | Полікарбонат |
| Матеріал оправи | Полікарбонат |
| Міст | 19 мм |
| Поляризація | Так |
| Гумка на потилицю | Так |
| Складна оправа | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Відкриті окуляри |
| Тип оправи | Напівобідкова |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина лінзи | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна ширина | 143 |
| Колір оправи | Чорний |
- Ціна: 4 050 ₴









