
Оптичний приціл KONUS KONUSPRO F-30 8-32x56 IR FFP, сітка MIL-DOT з підсвічуванням (YP)
- Немає в наявності
- Код: 244650(YP)
25 920 ₴
Оптичний приціл KONUS KONUSPRO F-30 8-32x56 IR FFP, сітка MIL-DOT з підсвіткою(7298)
Оптичний приціл KonusPro F-30 8 високоточної стрільби, має найбільшу 56-мм оптичну апертуру, широкий діапазон збільшення та сітку Modified Mil-Dot Reticle з червоним/синім підсвічуванням. Оптика має повне багатошарове просвітлення, що забезпечує максимально можливе пропускання світла, підвищення контрастності та деталізації, а також зменшення відблисків. Для зменшення відблисків від сонця на розтруб об'єктива можна встановити 4-дюймову сонцезахисну бленду, що входить в комплект поставки. Для компенсації вітрового зносу та балістичного падіння кулі в прицілі передбачені діапазони регулювання вітру та висоти 60 МОА з кроком 1/10 міл на клік. Прицільна сітка з травленням, розташована в першій фокальній площині, забезпечує точне рознесення елементів прицілу.
Приціл оснащений унікальною модифікованою прицільною сіткою Mil-Dot з регульованим підсвічуванням червоного або синього кольору для точного захоплення мети клона, що дуже важливо при стрільбі на далекі дистанції. Прицільна сітка має тонкий центральний перехрестя з великими і дрібними мітками. Основні позначки розташовані на відстані 1 mil один від одного і мають довжину 1/5 mil. Центр, що підсвічується, являє собою коло діаметром 1/4 mil з чотирма тонкими стовпчиками довжиною 1/2 mil. По периферії розташовані чотири дуже широкі стовпчики. Підсвічування живиться від однієї батареї CR-2032, що входить до комплекту, і має п'ять рівнів яскравості.
Чорний матовий корпус водонепроникний і ударостійкий. Він оснащений цільною основною трубою діаметром 30 мм, турелями, що фіксуються, і фіксованим зум-окуляром. Для запобігання запотіванню оптики зсередини при переміщенні в середовищі з температурою, що змінюється, корпус заповнений газоподібним азотом і герметизований. Ручка управління підсвічуванням, як і всі ручки та регулювання цього прицілу, має накатку для зручності ковзання, але при цьому вона закріплена на окулярі під кутом. для більш легкого та зручного доступу. У комплект поставки також входять відкидні кришки об'єктивів і серветка для їх очищення. ndash; 7 мм, при 32x ndash; 1.7 мм
Конструктивні особливості:
- Тип прицільної сітки: модифікованаnbsp;Mil-DOTnbsp;(гравування) світка прицільної сітки: центральна точка (red/blue), 5 рівнів інтенсивності
- Регулятор підсвічування зрушений на 45deg; щодо окуляра
- Відкриті тактичні турелі
- Ціна поділу механізму введення поправок: 1/10 Mil
- Діапазон поправок на 100 м: 1.14 м
- Відбудова паралаксу: бічна, від 9 метрів лінз: повне багатошарове покриття (FMC)
- Газозаповнення: 100% азот
- Захист корпусу: ударостійкий, водостійкий, захист від запотівання
- Вбудований бульбашковий рівень
- Монтажна довжина: 165 мм прицілу: 444 мм
- Вага прицілу: 890 г
Сумісність зі зброєю:
- Максимальна енергія вильоту кулі: 6000 Дж
- Характеристики патрона: .375 HH
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONUS |
| Вага | 890 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр об'єктиву | 56 мм |
| Діаметр труби | 30 мм |
| Максимальна кратність | 32 х |
| Мінімальна кратність | 8 |
| Призначення | Вогнепальна зброя |
| Особливості | Корпус заповнений азотом, Протиударний корпус, Багатошарове покриття лінз, Водонепроникний |
| Відбудування від паралакса | Збоку |
| Підсвічування прицільної марки | Регульована |
| Стан | Новий |
| Тип | Оптичний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 444 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Видалення вихідної зіниці | 88,9 |
- Ціна: 25 920 ₴









