
Монокуляр нічного бачення Spina optics PVS-18, 1х32, цифровий, кріплення на шолом, підсумок(YP)
- Немає в наявності
- Код: 244738(YP)
25 920 ₴
Монокуляр нічного бачення Spina optics PVS-18, 1х32, цифровий, кріплення на шолом, підсумок
Монокуляр PVS-18 ndash; цеnbsp;цифровий прилад нічного бачення, що забезпечує можливості спостереження для тактичних операцій і полювання.nbsp;Повний комплект для шолома з роз'ємом NVG. лікувати уваги оточуючих.
Харчування ПНО здійснюється від 1 батарейки типу CR123A, якої вистачить до 2.5 год в активному режимі.
Spina optics PVS-18 також має безліч варіантів кріплення, в тому числі кріплення на голову, шолом та зброю. Він може використовуватися як ручний монокуляр або як частина нашлемної системи, забезпечуючи гнучкість і універсальність в польових умовах. складає від 1 м
Технічні характеристики:
- Збільшення: 1x
- Об'єктив: 32 мм
- Кут огляду: 7.95deg; x 6deg;
- Відстань детекції: від 1 м
- Винос зіниці: 25 мм
- Діаметр зіниці: 8 мм
- Регулювання діоптрій: plusmn;5
- 0 ліній
- Дисплей: LCOS, 320x240nbsp;пікселей
- Вбудований ІЧ-випромінювач: 940 нм
- Живлення: 1nbsp;батарея
- проживання від батарей: 1.5 год (ІК включений) / 2.5 год (ІК вимкнено)
- Температурний діапазон: від -10 до +70 Сdeg;
- Розміри: 115 х 90 х 55 мм
- Вага: 286 г (без батареї)
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spina Optics |
| Вбудований відеопрогравач | Ні |
| Висота | 55 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр об'єктиву | 32 мм |
| Діоптрична корекція | Так |
| Підсвічування | Так |
| Принцип роботи | Цифровий |
| Стан | Новий |
| Тип | Монокуляр |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кратність збільшення | 1 |
| Мінімальна робоча дальність | 0,8 |
- Ціна: 25 920 ₴









