
Приціл тепловізійний HikMicro Stellar SH35, 384×288, 35 мм, 1800 м (HM-TR33-35XG/W-SH35)(YP)
- Немає в наявності
- Код: 245026(YP)
105 300 ₴
Приціл тепловізійний HikMicro Stellar SH35, 384times;288, 35 мм, 1800 м (HM-TR33-35XG/W-SH35)
Приціл HIKMICRO STELLAR SH35 має тепловий детектор та дисплей OLED 1024 x 768, що забезпечує чітке зображення у будь-яких складних умовах довкілля, таких як темрява, туман, дим, пил, дощ, сніг, ліс, камуфляж тощо. Тубус діаметром 30 мм відповідає потребам професійних стрільців і мисливців, які цінують традиції і прагнуть технологічної переваги, забезпечуючи екстремальну дальність виявлення до 1800 метрів. високочутливий детектор, NETD < 35 мК (25deg;C, F# = 1.0)nbsp;
Характеристики:
800 м (фігура зростом 1.7 м)
Візуалізація
- Дисплей: 1024times;768, OLED,nbsp; 0.39"
- Діаметр вихідної зіниці: 5 мм
- Винос вихідної зіниці: 60 мм
- Режими: Білий гарячий, Чорний гарячий, Червоний гарячий, Змішаний (Fusion)
- Догляд х, 2х, 4х, 8х
Функціональні можливості
- Захоплення моментального знімка
- Wi-Fi хотспот <сховищаnbsp;EMMC (64 GB)
Використання на зброї
- Ударна стійкість:nbsp; 1000g/0.4ms
- Припустимі калібри: не вище .375 HH / 12 мм / 9.3times;64 мм (в т.ч. можнаnbsp;.300/308/338 Win / 7.62x54 мм / 5.56times;45 мм / 5.45times;39 мм)
Живлення
- Тип батареї: 2 t3 внутрішніх) + 1 батарея CR123A (змінна)
- Час роботи від акумулятора (робочий): до 15nbsp;годин (Wi-Fi відключений)
- Зовнішнє живлення:
- 5 У постійного струму/2 A
- USB ong>Інші характеристики
- Діапазон робочих температур: від -30°C до +55°C
- Ступінь захисту: IP67
- Вага:nbsp;890 г (без батареїCR123Anbsp;і окуляра) Габаритні 78 times; 76 мм
Комплектація
- Приціл
- Кабель USB-C
- БатареїCR123A (2 шт.)
- Серветка з мікрофібри
- Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері

👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HikMicro |
| Вага | 0.89 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр вихідної зіниці | 5 мм |
| Діаметр об'єктиву | 35 мм |
| Діаметр труби | 30 мм |
| Призначення | Вогнепальна зброя |
| Особливості | Захист від вібрації, Корекція діоптрій, Чохол, Водонепроникний, Протиударний корпус |
| Підсвічування прицільної марки | Регульована |
| Стан | Новий |
| Тип | Тепловізорний приціл |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 76 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Довжина | 407 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткове джерело живлення | Акумулятор, Батарейки акумуляторного типу, Батарейки одноразові |
| Допустимі калібри | .300/308/338 Win, .375 H&H, 12 мм, 5.45×39 мм, 5.56×45 мм, 7.62x54 мм, 9.3×64 мм |
| Захист обладнання від води та пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна кратність | 02.07.2025 00:00:00 |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Монітор | OLED |
| Розмір монітора | 0.39 дюйм |
| Роздільна здатність екрана | 1024×768 |
| Кут огляду по вертикалі | 5.65 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 7.53 град. |
| Видалення вихідної зіниці | 60 |
| Ударна стійкість | 1000 g/ 0.4 ms |
- Ціна: 105 300 ₴









