
Монокуляр нічного бачення IRay Jerry-14 (PVS-14), gen2+, білий фосфор
Монокуляр нічного бачення IRay Jerry-14 від компанії INFIRAY (всесвітньо відомий великий виробник; це надлегкий, компактний повнофункціональний монокуляр нічного бачення з підсилювачем зображення NNVT NVT4 1400-1600 FOM і ручним управлінням посилення. Монокуляр Jerry-14 важить всього 250 г без батареї та оснащений усіма функціями, які можна очікувати від більш дорогих і важких моделей: міцний корпус з армованого полімеру, регульований підсилювач, індикатор розряду батареї, ІЧ-будівельний пристрій, ручне фокусування. і кріплення, аналогічні таким для всього сімейства пристроїв типу PVS-14 MilSpec, Jerry-14 поставляється з J-подібним кронштейном типу «ластівчин хвіст», який готовий до встановлення на будь-яке стандартне кріплення для ПНВ, наприклад, Mount L4 G24
ndash; щоб увімкнути пристрій, поверніть основний диск до клацання, потім просто продовжуйте обертати, щоб збільшити посилення. Щоб зменшити посилення, поверніть ручку проти годинникової стрілки. Щоб увімкнути інфрачервоний освітлювач, двічі натисніть на ручку.В якості бонусу в комплект поставки Jerry-14 входить кронштейн JerryC.
Підсилювач
- Покоління підсилювача: Gen 2+
- Люмінофор: білий фосфор
- Роздільна здатність: 64 лн/мм
- Чутливість фотокатода (@2850K): 856 мкА/лм
- Сигнал/шум: 22 дБ FOM
- Напрацювання на відмову: 10000 годин
Оптика
- Збільшення: 1x
- Система лінз: 25 мм, F/1.2
- Кут огляду (FOV)4: 2 & deg; яскравому світлі
- Автоматичне відключення при повороті
- Харчування: 1 батарея AA
- Тривалість роботи від батарей: до 40 год
- Матеріал корпусу: армований полімер
- Клас герметичності: IP67 6> ес: 250 г
Комплектація:
- Монокуляр нічного бачення
- Наглазник і кришка об'єктива
- Кронштейн J-Arm
- Кронштейн JerryC
- Сумка для зберігання на шолом – ні!
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | InfiRay |
| Вага | 0.25 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр об'єктиву | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 69 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Довжина | 128 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Влагозащита | Да |
| Вбудований відеорекордер | Немає |
| Діоптрична корекція | Да |
| Кратність збільшення | 1 |
| Мінімальна робоча дальність | 0,25 |
| Підсвітка | Да |
| Принцип роботи | ОЭП |
| Тип | Монокуляр |
| Ударозахист | Да |
- Ціна: 218 700 ₴









