
Монокуляр нічного бачення NORTIS Night Vision Monocular 14 PRO kit (Gen2+ IIT GTX Green), ПНВ, зелений (YP)
- Немає в наявності
- Код: 245326(YP)
218 700 ₴
Монокуляр нічного бачення NORTIS Night Vision Monocular 14 PRO kit (Gen2+ IIT GTX Green), ПНО, зелений фосфор, з кріпленням на шолом
NORTIS Night Vision Monocular 14W PRO kit
Монокуляр NORTIS 14 Pro ndash; це повнофункціональний аналоговий пристрій, який володіє поліпшеними характеристики роздільної здатності індексу FOM, великим полем зору з окуляром 30 мм, чіткою матрицею (EOP), відсутністю спотворень, малою вагою і високою міцністю (загальна ефективність навіть вище, ніж у оригінальної версії пристроїв PVS14). mount) на бойовому шоломі, забезпечуючи також можливості нічного бачення для денних оптичних прицілів.
Прилад нічного бачення оснащений вбудованим інфрачервоним освітлювачем (850 нм) для підсвічування в закритих приміщеннях та системою автоматичного підсилення. Особливістю даного приладу є збільшений час роботи від 60 до 100 годин, що в середньому на 20 годин більше аналогів. Оптичне спотворення менше 0.5%
Комплектація:
- Монокуляр нічного бачення
- Кріплення для шолома(а) Arm)
- Серветка для очищення лінз
- Батарейка
- Кришка об'єктива
- М'яка сумка
- Інструкція
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JLV |
| Вологозахист | Так |
| Вбудований відеопрогравач | Ні |
| Висота | 70 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр об'єктиву | 30 мм |
| Діоптрична корекція | Так |
| Підсвічування | Так |
| Принцип роботи | ОЕП |
| Стан | Новий |
| Тип | Монокуляр |
| Ударозахист | Так |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 108 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.245 г |
| Кратність збільшення | 1 |
- Ціна: 218 700 ₴









