
Монокуляр нічного бачення Spina optics NVG30, цифровий, 940 нм, WiFi, кріплення на шолом(YP)
- Немає в наявності
- Код: 245418(YP)
34 020 ₴
Монокуляр нічного бачення Spina optics NVG30, цифровий, 940 нм, WiFi, кріплення на шолом
Spina optics NVG30 ndash; це цифровий монокуляр нічного бачення, розроблений для забезпечення чіткого зображення за умов низького освітлення або повної темряви. Він стане незамінним інструментом для військових, правоохоронців, рятувальників, ентузіастів нічного спостереження та всіх, хто потребує бачення у темряві. Монокуляр NVG30 оснащений вбудованим інфрачервоним освітлювачем 940 нм, який дозволяє працювати в умовах нульової освітленості і забезпечує граничну дальність спостереження до 200 м.> ІЧ підсвічування NVG30 забезпечує чітке зображення в умовах низької освітленості, дозволяючи вам бачити в темряві як кіт. для тактичних операцій, нічного полювання та спостереження. Підсвічування можна перевести в режим автоматичної активації, або вмикати/вимикати вручну.
Додаткові функції:
- Регулювання діоптрій
- Цифровий компас цифровий компас
- Функція "Картинка в картинці"
* Увага! Навіть невидиме для неозброєного ока ІЧ підсвічування з довжиною хвилі 940 нм, що використовується в ПНВ, може бути демаскуючої за наявності у противника будь-якого приладу нічного бачення! Рекомендується максимально уникати використання ІЧ підсвічування в умовах тактичного використання, коли є ймовірність зустрічного спостереження. : CMOS з ультрависокою світлочутливістю 0.0001 люкс Вбудований ІЧ ліхтар
- Режими відображення: чорно-білий, кольоровий, зелений, білийnbsp;фосфор
- Дисплей: OLED, 1920х1080 пікселів
- Цифровий зум: 1х, 2х, 3х, 4
- Програма для WIFI передачі відео на смартфон: ROADCAM (Android та iOS, не може записувати) або WiFi Camera Device (з функцією запису).
- до 4 годин (WiFi)
- до 3 годин (ІК + WiFi)
Інше
- Клас захисту: IPX7 C>
- Матеріал корпусу: посилений ABS пластик
- Розміри: 110 x 57 x 80nbsp;мм
- Вага: 237 г
Комплектація:
- Прилад нічного бачення.
- USB кабель (2)
- Зарядний пристрій> li>
- Кріплення для шолома
- Адаптер кріплення
- Інструкція
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spina Optics |
| Вологозахист | Так |
| Вбудований відеопрогравач | Так |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр об'єктиву | 20 мм |
| Діоптрична корекція | Так |
| Підсвічування | Так |
| Принцип роботи | Цифровий |
| Стан | Новий |
| Тип | Монокуляр |
| Ударозахист | Так |
| Ширина | 57 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.237 г |
| Кратність збільшення | 1 |
| Максимальна робоча дальність | 250 |
| Мінімальна робоча дальність | 0,2 |
- Ціна: 34 020 ₴









