вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Тепловізійний монокуляр HikMicro Lynx LH19 2.0, 384×288, 50 Гц, об'єктив 19 мм, OLED 1024×768(YP)
- Немає в наявності
- Код: 245575(YP)
62 370 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Тепловізор HikMicro Lynx LH19 2.0, 900 м, 384times;288, NETD<20 мК, 50 Гц, об'єктив 19 мм, OLED 1024timer; icro Lynx LH19 2.0, середній у новій серії тепловізорів LYNX 2.0, поєднує в собі чудові можливості спостереження та компактні розміри. Дальність виявлення LH19 2.0 складає 900 метрів, що забезпечує можливості спостереження на відносно великій відстані, і робить його відмінним варіантом використання на відкритій місцевості і в лісі. 20mK забезпечує детальне та інформативне зображення при будь-яких погодних умовах. OS) Змінний акумулятор, що перезаряджається, забезпечує до 6.5 годин безперервної роботи. Крім того, акумулятор може заряджатися як у самому монокулярі (може отримувати живлення в т.ч. і від пауербанку), так і в зарядному пристрої (в комплекті є 2 акумулятори і зарядний пристрій) x 2.0 практично моментально готовим до роботи Вбудований алгоритм визначає точне положення тепловізораnbsp;і активує функцію автоматичного відключення екрануnbsp;(автоматично переходить в режим очікування при бічному нахилі в 75deg;) ndash;nbsp;16 Гб Інші особливостіnbsp;Lynx LH19nbsp;2.0
- Сенсорnbsp;теплового випромінюванняnbsp;384times;288nbsp;з кроком пікселів 12 мкмnbsp;nstrongnb > (ідентифікація до 250 м)
- Завдяки високій частоті сенсораnbsp;50 Гц, користувачnbsp;спостерігає більш чіткуnbsp;картинку іnbsp;може відстежувати об'єкти, що переміщаються з високою швидкістю nbsp;дальномір
, якийnbsp;дозволяє з мінімальною похибкою визначати відстань до знайдених теплових сигнатур, що допомагає встановлювати необхідні балістичні налаштування
ХАРАКТЕРИСТИКИ:Дальність ідентифікації людини: до 250 м
Матриця
- Дозвіл матриці 384times;288
- Ядро VOx
- Піксельний інтервал: 12 мкм
- NETD: <20 мК (@25deg;C)<0>
- Об'єктив: 19 мм / F1.0
- Збільшення оптичне:nbsp;1.8х
- Поле оглядуnbsp;на 100 м: 24 м х 18 м
- Кут огляду: 13. times; 10.3deg;
- Область фокусу: від 1.9 м (фокусування кільцем на об'єктиві)
- Винос зіниці: 20 мм
- Розмір зіниці: 6 мм
- Діоптрійне налаштування - ul>
- Дисплей:nbsp;0.39 дюйма, OLED, 1024times;768
- Цифровий зум: 1х/2х/4х/8х (загальне збільшення від 1.8x доnbsp;14.4x) nbsp;(при переході від високої температури до низької, зображення забарвлюється в кольори від
- білого, жовтого, червоного, рожевого до пурпурового)
- Режим FFC (корекція плоского поля):nbsp;Авто, Ручна, Зовнішня корекція
- Корекція тональності та контрасту
- Wi-Fi, синхронізація зі смартфоном
- Зображення в картинці (PIP)
- Hotspot /nbsp;Hot Track (стеження за гарячою точкою)
Додаткові можливості
ять: EMMC 16 Гб
Комплект:
- Тепловізійний монокуляр
- Чехол для зберігання
- Кабель
- білизна USB-C
- Серветка для оптики
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HikMicro |
| Висота | 56 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткове джерело живлення | Акумулятор |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Максимальна робоча відстань | 900 м |
| Максимальний спектральний діапазон | 14 мкм |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Мінімальний спектральний діапазон | 8 мкм |
| Монітор | OLED |
| Напруга | 5 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Розмір монітора | 0.39 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×768 (XGA) |
| Ширина | 61 мм |
| Довжина | 173 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.31 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 370 ₴







