вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Тепловізійний монокуляр HikMicro Lynx LH15 2.0, 384×288, 50 Гц, об'єктив 15 мм, OLED 1024×768(YP)
- Немає в наявності
- Код: 245574(YP)
51 840 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Тепловізор HikMicro Lynx LH15 2.0, 750 м, 384times;288, NETD<20 мК, 50 Гц, об'єктив 15 мм, OLED 768, Wi-Fi, стадіометр icro Lynx LH15 2.0, молодший у новій серії тепловізорів LYNX 2.0, поєднує в собі чудові можливості спостереження, компактні розміри та відносно невисоку вартість. Завдяки вдалому поєднанню тепловізійного детектора з роздільною здатністю 384times;288, вільнофокусного об'єктива 15 мм/F1.0, LH15 2.0 має широке поле огляду 30.8 м, дальність виявлення 750 м і здатний продемонструвати відмінну якість від умов пересіченої місцевості. енності нової серії HikMicro LYNX 2.0
- Новий тепловізійний сенсор з високою чутливістюnbsp;NETD<20mK забезпечує детальне та інформативне зображення за будь-яких погодних умов
- Новий якісний . роздільною здатністю 1024times;768 забезпечує істотно більш контрастне зображення та підвищений комфорт для очей, особливо в сутінках і темряві (в порівнянні з LCOS)
- Змінний акумулятор, що перезаряджається, забезпечує до 6.5 годин безперервної роботи. Крім того, акумулятор може заряджатися як у самому монокулярі (може отримувати живлення в т.ч. і від пауербанку), так і в зарядному пристрої (в комплекті є 2 акумулятори і зарядний пристрій) x 2.0 практично моментально готовим до роботи
- Вбудований алгоритм визначає точне положення тепловізораnbsp;і активує функцію автоматичного відключення екрануnbsp;(автоматично переходить в режим очікування при бічному нахилі в 75deg;) ndash;nbsp;16 Гб
Інші особливостіnbsp;Lynx LH15nbsp;2.0
- Сенсорnbsp;теплового випромінюванняnbsp;384times;288nbsp;з кроком пікселів 12 мкмnbsp;nstrnb; > (ідентифікація до 200 м)
- Завдяки високій частоті сенсораnbsp;50 Гц, користувачnbsp;спостерігає більш чіткуnbsp;картинку іnbsp;може відстежувати об'єкти, що переміщаються з високою швидкістю nbsp;дальномір, якийnbsp;дозволяє з мінімальною похибкою визначати відстань до знайдених теплових сигнатур, що допомагає встановлювати необхідні балістичні налаштування
- Тепловізор оснащений модулем Wi-Fi, та, за допомогою додатку HikMikro Sight (iOSnbsp;абоnbsp;може бути Android) ;його функціями та виведення зображення на зовнішній пристрій
- HikMicro Lynx 2.0 може записувати відео, робити знімки, надає функцію стеження за гарячою точкою
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Матриця
- Дозвіл матриці 384times;288
- Ядро VOx
- Піксельний інтервал: 12 мкм
- NETD: <20 мК (@25deg;C)<0>
- Об'єктив: 15 мм / F1.0
- Збільшення оптичне:nbsp;1.4х
- Поле огляду на 100 м: 30.8 м х 23 м
- Кут огляду> times; 13.1deg;
- Область фокусу: від 1.9 м (фокусування кільцем на об'єктиві)
- Винос зіниці: 20 мм
- Розмір зіниці: 6 мм
- Діоптрійне налаштування - ul>
- Дисплей:nbsp;0.39 дюйма, OLED, 1024times;768
- Цифровий зум: 1х/2х/4х/8х (загальне збільшення від 1.4x до15.2x) nbsp;(при переході від високої температури до низької, зображення забарвлюється в кольори від
- білого, жовтого, червоного, рожевого до пурпурового)
- Режим FFC (корекція плоского поля):nbsp;Авто, Ручна, Зовнішня корекція
- Корекція тональності та контрасту
- Wi-Fi, синхронізація зі смартфоном
- Зображення в картинці (PIP)
- Hotspot /nbsp;Hot Track (стеження за гарячою точкою)
Додаткові можливості
ять: EMMC 16 Гб
Комплект:
- Тепловізійний монокуляр
- Чехол для зберігання
- Кабель
- білизна USB-C
- Серветка для оптики
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HikMicro |
| Висота | 56 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткове джерело живлення | Акумулятор |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Максимальна робоча відстань | 750 м |
| Максимальний спектральний діапазон | 14 мкм |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Мінімальний спектральний діапазон | 8 мкм |
| Монітор | OLED |
| Напруга | 5 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Розмір монітора | 0.39 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×768 (XGA) |
| Ширина | 61 мм |
| Довжина | 164 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.3 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 840 ₴






