вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Тепловізійний монокуляр ThermTec Wild 335, 35 мм, 384х288, NETD≤18mk, Wi-Fi, 50 Гц, AMOLED(YP)
- Немає в наявності
- Код: 245596(YP)
129 033 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Тепловізійний монокуляр ThermTec Wild 335, 384х288, 35 мм, 50 Гц, 1800 м, AMOLED, AI-режим розпізнавання та оцінки дистанції, Wi-Fi,nbsp;ThermEye Wild 335 ash; компактний пристрій нової серії тепловізорів Wild. Особливістю всієї серії Wild є застосування нової світлочутливої матриці 12 мкм з NETD le; 18мК @ 300К.Завдяки AI-алгоритму розпізнавання зображень, вони забезпечують чітке зображення в різних умовах освітлення, навіть у повній темряві, надаючи надійний і якісний засіб для спостереження.
Приголомшлива якість зображення
mK у поєднанні з оптикою зі збільшеною апертурою, що пропускає більшу кількість випромінювання, забезпечує приголомшливу якість теплового зображення і ідеальне розпізнавання деталей навіть у найскладніших погодних умовах.Потужний цифровий зум
- мінімального до максимального збільшення.
Довгий час роботи від змінної батареї
- Ємний акумулятор забезпечує до 10 годин безперервної роботи на одному заряді. Його можна заряджати на пристрої, а також вилучати і замінювати новим за лічені секунди, що дозволяє використовувати тепловізор стільки, скільки потрібно, і зосередитися на полюванні без перешкод. отримало абсолютно новий дизайн і функції, що дозволяють передавати знятий прямо на мобільний пристрій, переглядати записані файли, оновлювати прошивку, змінювати налаштування і багато іншого легко і ефективно. до об'єкта
Керування однією рукою
- Ергономічна конструкція коліщатка фокусування та джойстика управління ідеально підходить для роботи однією рукою. Вона забезпечує комфортне керування як для шульг, так і для правшів, і дозволяє зберігати чітке і точне зображення на будь-якій відстані з мінімальними зусиллями. Постійне глибоке навчання на основі корекції зображення в різних сценах дозволяє оптимізувати алгоритм корекції зображення і продовжити стабільність зображення в різних сценах. Комбіноване покриття з гуми запобігає появі подряпин на пристрої і підвищує його стійкість до тривалого використання. 384x288
- Ядро: VOx 12 мкм
- Спектральний діапазон: 8 - 14 мкм
- NEYD: le; 18 мК @ 300К
- Частота: 50 Гц
Оптика
- Об'єктив:nbsp;35 мм (F0.8)
- Кут поля зору: 7.5deg; x 5.6deg;
- Оптичне збільшення: 3.3х
- Видалення вихідної зіниці: 40 мм
- Діоптрійна настройка: -5/+5
- Діаметр вихідної зіниці: 6 мм
li>AMOLED
Мультимедіа
Type C ndash;nbsp;живлення (зарядка), зчитування даних, виведення відеоЕксплуатаційні
- IP рейтинг:nb li>
- Батарея: літій-іонний елемент, змінний
- Габаритні розміри: 190times;69times;59 мм
- Вага: 475 г
- Температурний режим: -20deg;Chellip;+50deg;C
Комплект поставки:
Ремінець на рукуЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ThermTec |
| Висота | 59 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткове джерело живлення | Акумулятор |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Максимальна робоча відстань | 1800 м |
| Максимальний спектральний діапазон | 14 мкм |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Мінімальний спектральний діапазон | 8 мкм |
| Монітор | AMOLED |
| Живлення | Акумулятор |
| Розмір монітора | 0.39 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×768 (XGA) |
| Ширина | 69 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.485 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 129 033 ₴







