
Гібридний інвертор TTN TECO 4.2KW/24V, чиста синусоїда, MPPT, сонячний інвертор, On/Off Grid(YP)
- Немає в наявності
- Код: 245653(YP)
18 630 ₴
Гібридний інвертор TTN TECO 4.2KW / 24V, чиста синусоїда, MPPT,nbsp;сонячний інвертор, On/Off Grid
Протестовано!nbsp;TTNergy TECO ndash; е багатофункціональний інвертор/зарядний пристрій, що поєднує функції інвертора, сонячного зарядного пристрою та зарядного пристрою для акумуляторів, що забезпечує безперебійну підтримку живлення. Великі можливості його РК-дисплея і кнопки управління забезпечують зарядний пристрій функціями, що настроюються, такими як сила струм зарядки акумулятора, пріоритет зарядки від мережі змінного струму/фотоелектричних панелей і допустима вхідна напруга в залежності від різних застосувань.
Гібридний вестувати в окремі зарядні системи та компоненти. Цей інвертор може замінити багато старих простих інверторів, дозволяючи використовувати акумуляторні батареї. Якщо ви замінюєте старий інвертор, не забудьте перевірити його сумісність. Перед підключенням нового гібридного сонячного інвертора може знадобитися система запобіжників постійного струму з уповільненим режимом дії для підключення до вхідних ліній фотоелектричних панелей (PV). у систему. При відключенні електрики в мережі інвертор автоматично включає живлення від батареїnbsp;і дозволяє працювати приєднаним до нього пристроям. Оскільки цей перехід здійснюється миттєво, пристрій-споживач продовжує працювати без перерви. При відновленні мережного живлення інвертор автоматично продовжує роботу підключених до нього пристроїв від мережі і одночасно починає заряджання акумуляторів. Він має перевагу перед інверторами з апроксимованою синусоїдою і здатний постачати енергією такі пристрої як холодильники, пральні машини, праски, кондиціонери, телевізори. ходний коефіцієнт потужності 0.99
- Пріоритету Мережа/Сонячні панелі
- Сили струму зарядки залежно від умов
- Напруги зарядки 3в 0вВ0; (кислотно-лужні, AGM, гелеві, літієві, в т.ч. LiFePo4)
- Діапазону напруги для живлення різних побутових пристроїв
Характеристики
- Тип: гібридний перетворювач напруги
- >
- вихідна: 4200 Вт
- вхідна (лінія PV): 6200 Вт
Параметри режиму роботи від мережі:
- Форма необхідного вхідного сигналу:
- Максимальна вхідна напруга: 300 Вnbsp;(AC)
- Нижня межа напруги мережі: 170 Вplusmn;7 В (UPS) /nbsp;90 Ввж/вж plusmn;7 В (UPS) /nbsp;100 В plusmn;7 В (для побутових приладів)
- Верхня межа напруги мережі: 280 В plusmn;7 Вnbsp;
- Верх bsp;
- Переключення межі потужності: при падінні вхідної напруги змінного струму в діапазон 170 В - 90 В, вихідна потужність буде лінійно знижена від 100% до 50% від номіналу. Ефективність режиму роботи в мережі: 95% )
Параметри режиму роботи Інвертора (від батареї):
- Потужність на виході: 4200 Вт
- Форма вихідного сигналу: синусоїдальна
- Вихідна регульована напруга:nb;nb; , частота 50 Гц
- Пікове значення ефективності: 93%
- Захист від навантаження за потужністю: 5 с (101%-150%), 3 с (>150%)
- Номінальна напруга батареї: 24 В (DC)
- Напруга холодного старту: 23 Вnbsp;(DC) nbsp;21 В (навантаження >=50%)
- Режим "Низький заряд батареї", напругаnbsp;повернення: 22.5 В (навантаження <50%) /nbsp;22 В (навантаження >>50%) <50%) /nbsp;20 В (навантаження >=50%)
- Верхня межа напруги заряду батареї: 32 Вnbsp;(DC)
- Верхня межа напруги батареї: 33 Вnbsp;(DC)
- Енергоспоживання без навантаження: 35 Вт
Передається потужність ная потужність: 4200 Вт Режим заряджання від мережі/генератора: Режим зарядки від MPPT: Режим інтеграції в мережу: Загальні характеристики: nbsp; 🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне 👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів 🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень 😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта 👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері 👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈 👉З турботою про кожного клієнта👈



![]()
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TTN Electric |
| Види індикації | Світлова |
| Допустима пікова потужність | 8400 Вт |
| Інші функції і особливості | Обмеження по струму, Захист від перенапруги, Захист від зниженої напруги, Самодіагностика, Захист від перевантаження по максимальному струму, Обмеження перенапруги |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 97 % |
| Коефіцієнт перетворення | 0.99 |
| Номінальна потужність | 4200 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 230 В |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Перевантажувальна здатність | 200% |
| Сонячна батарея | Так |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 116 мм |
| Ширина | 358 мм |
| Довжина | 442 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 г |
| Максимальна робоча температура довкілля | 50 |
| Мінімальна робоча температура довкілля | -10 |
| Номінальний струм | 18.02.2025 00:00:00 |
- Ціна: 18 630 ₴








