
Гібридний інвертор TTN AX 10.2KW/48V, чиста синусоїда, MPPT, сонячний інвертор, On/Off Grid(YP)
- Немає в наявності
- Код: 245651(YP)
34 020 ₴
Гібридний інвертор TTN AX 10.2KW / 48V, чиста синусоїда, MPPT, сонячний інвертор, On/Off Grid
TTNergy AX ndash; еце багатофункціональнийnbsp;On/Off Grid смартинвертор/зарядний пристрій, що поєднує в собі функції інвертора, сонячного зарядного пристрою та зарядного пристрою для акумуляторів, що забезпечує безперебійну підтримку живлення. Великі можливості його РК-дисплея і кнопки управління забезпечують зарядний пристрій функціями, що налаштовуються, такими як сила струм зарядки акумулятора, пріоритет зарядки від мережі змінного струму/фотоелектричних панелей і допустима вхідна напруга в залежності від різних застосувань. всіх споживчих потреб, зокрема. освітлення та побутові прилади, будь-які холодильники або навіть кондиціонери потужністю 9K BTU.
Інвертор TTN AX забезпечує роботу підключених до нього пристроїв за рахунок електроенергії, яку він отримує з мережі, і одночасно підтримує заряд акумуляторів, включених до системи. При відключенні електрики в мережі інвертор автоматично включає живлення від батареїnbsp;і дозволяє працювати приєднаним до нього пристроям. Оскільки цей перехід здійснюється миттєво, пристрій-споживач продовжує працювати без перерви. При відновленні мережного живлення інвертор автоматично продовжує роботу підключених до нього пристроїв від мережі і одночасно починає заряджання акумуляторів. Він має перевагу перед інверторами з апроксимованою синусоїдою і здатний постачати енергією такі пристрої як холодильники, пральні машини, праски, кондиціонери, телевізори. хідний коефіцієнт потужності <0.99
- Пріоритету Мережа/Сонячні панелі
- Сили струму зарядки в залежності від умов ом 0.1 В) залежно від типу батарей (кислотно-лужні, AGM, гелеві, літієві)
Такий вхід
- : 1 фаза/1 фаза
- Потужність:
- вихідна: 10200 Вт
- вхідна (лінія PV): 6500 Вт
Параметри режиму соїдальна (від мережі чи генератора) Параметри режиму роботи Інвертора (від батареї): Режим зарядки від мережі/генератора: Режим зарядки від MPPT:
- Номінальна напруга на виході: 220 В / 230 В / 240 В (AC)
- Напруга живлення мережі: від 195 В до 253 В (AC)nbsp;
- Частота живильної мережі: 49-5 1 Гц plusmn;1 Гц
- Номінальна сила струму на вихід: 44.3 А
- Коефіцієнт потужності: >0.99
- Максимальна ефективність перетворення DC/AC: 98%
Загальні характеристики:
- Управління: передня панель, RS> Охолодження:nbsp;активне охолодження
- Робоча температура: від -10 deg;Зnbsp;до +50 deg;С
- Вага: 14.5nbsp;кг
- Розмір: 53nbsp;Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері

👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TTN Electric |
| Види індикації | Світлова |
| Допустима пікова потужність | 20400 Вт |
| Інші функції і особливості | Обмеження по струму, Захист від перенапруги, Захист від зниженої напруги, Самодіагностика, Захист від перевантаження по максимальному струму, Обмеження перенапруги |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 98 % |
| Коефіцієнт перетворення | 0.99 |
| Номінальна потужність | 10200 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 230 В |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Перевантажувальна здатність | 200% |
| Сонячна батарея | Так |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Довжина | 530 мм |
- Ціна: 34 020 ₴









