вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Сковорода з антипригарним покриттям 26 см для млинців, яєць та оладок, 7-секційна кругла сіра (YP)
- Немає в наявності
- Код: HP-39-582-C(YP)
1 537,65 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Сковорода з антипригарним покриттям 26 см для млинців, яєць та оладок, 7-секційна кругла сіра (YP)
Алюмінієва сковорода з антипригарним покриттям. Унікальна конструкція дна забезпечує відмінну теплопровідність та рівномірний розподіл температури по всій поверхні сковороди. Основні характеристики сковороди Діаметр сковороди 26 см Висота сковороди 1 см Об'єм одного рівня 200 мл. Товщина стінок 2 мм; Матеріал ручки – бакеліт; Антипригарне покриття. Переваги сковороди Підходить для газових та електричних плит; Чи не вступає в реакцію з їжею. Рекомендації щодо використання Рекомендується готувати на слабкому або середньому вогні. Щоб захистити поверхню від подряпин, використовуйте силіконові або дерев'яні столові прилади. Не використовуйте металеві ложки та лопатки. Щоб уникнути пошкоджень, мийте сковороди тільки після повного охолодження. Не використовуйте жорсткі губки, щітки, абразивні пасти та порошки, а також інші агресивні засоби для чищення. Подбайте про те, щоб ви та ваші близькі почували себе добре, подаючи їжу. Сковороди можуть бути доставлені по всій Україні.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Антипригарне покриття | Є |
| Верхній діаметр посуду | 26 (см) |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Кількість ручок | 1 |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Підходить для індукційних плит | Ні |
| Знімна ручка | Ні |
| Тип посуду | Сковорода порційна |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота стінок | 1 см |
| Гарантія | 14 днів днів |
| Довжина посуду | 46 см |
| Товщина дна | 20 мм |
| Товщина стінки | 20 мм |
| Ширина посуду | 26.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 537,65 ₴




