вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Тример для бороди та волосся VGRHP-V-699B акумуляторний USB зарядка чорний (YP)
- Немає в наявності
- Код: HP-V-699B(YP)
1 848,15 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Тример для бороди та волосся VGRHP-V-699B акумуляторний USB зарядка чорний (YP)
Акумуляторний триммер VGR Professional – це портативний прилад для догляду за волоссям. Підходить для всіх типів волосся. Потужний електродвигун підходить для виконання будь-яких завдань. Корпус спеціальної форми дозволяє зручно розташувати прилад у руці. Характеристики електробритви VGR Літій-іонний акумулятор ємністю 2000 мА*год, якого вистачає приблизно на 180 хвилин роботи. Бритва оснащена точеними лезами з покриттям титану. Світлодіодний екран для відображення довжини стрижки та рівня заряду акумулятора. Машинки для стрижки мають конічний важіль, який можна відрегулювати під різні стилі та потреби. Машинки для стрижки заряджаються через USB-порт, що позбавляє необхідності використовувати звичайний зарядний пристрій, і можуть легко заряджатися від різних джерел живлення. Вона підходить як для домашнього використання, так і для застосування у професійних перукарнях. Він оснащений акумулятором підвищеної ємності для тривалої роботи та надійними, стійкими до корозії лезами з нержавіючої сталі. Корпус продуманий, стильний та зручно лежить у руці. Аксесуари у комплекті Зарядка від USB; Чотири різні насадки Щітка для чищення Олія Оригінальна упаковка. Товар упакований у герметичну блістерну упаковку, завжди перевіряйте цілісність блістера. У малоймовірному випадку, якщо упаковка пошкоджена або надіслано підроблений товар, будь ласка, зв'яжіться з нами відразу після отримання товару. Якщо цілісність блістера порушена, товар не підлягає поверненню. Якщо товар виявлено заводський шлюб, його можна повернути або обміняти протягом 14 днів.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тример для окантовки | Так |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Насадка для філіровки | Так |
| Насадка-тример для тіла | Так |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Щіточка для чищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи від акумулятора | 180 мин |
| Гарантія | 3 міс днів |
| Довжина мережевого шнура | 1.4 м |
| Максимальна довжина стриження | 12 мм |
| Мінімальна довжина стриження | 3 мм |
| Швидкість мотора | 5500 об./хв |
| Ширина леза | 45 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 848,15 ₴


