вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Ручний відпарювач 1500 Вт парогенератор паровий праска випрямляч для тканини Sokany(YP)
- Немає в наявності
- Код: SK-12003(YP)
2 077,65 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Ручний відпарювач 1500 Вт парогенератор паровий праска випрямляч для тканини Sokany(YP)
Відпарювач Sokany - це потужна паропраска, призначена для ефективного вертикального відпарювання одягу та штор. Завдяки швидкому розігріванню, пристрій готовий до використання лише за 15 секунд, що робить процес відпарювання швидким та зручним. Великий знімний резервуар забезпечує влаштування водою на 6 хвилин безперервного відпарювання, що зручно при обробці великої кількості речей. Основні характеристики: розмір 6.5х12.5х28.5 см; потужність 1500 Вт; об'єм резервуару для води 260 мл; відпарювач розігрівається лише за 15 сек; відпарювання будь-яких тканин; паровий удар; LED дисплей; довжина шнура 1.8 м. Паровий випрямляч призначений для відпарювання різних видів тканин, включаючи бавовну, шерсть, шовк, волокна та інші. Натискання кнопки подачі пари створює потужний струмінь пари для більш ефективного відпарювання. Інформативний LED дисплей полегшує керування пристроєм, надаючи інформацію про поточний стан та режими роботи, а довгий шнур забезпечить свободу руху в процесі використання відпарювача. Парогенератор Sokany - це зручний та ефективний пристрій для швидкого та якісного відпарювання вашого одягу та штор.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.26 л |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Регулювання сили пара | Так |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Час нагріву до утворення пари | 0.15 хв |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість доливання води | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Матеріал парового прасування | нержавіюча сталь |
| Парковка | вертикальна |
| Протикраплинна система | Так |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Щітка для видалення пилу і ворсинок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 г |
| Час нагрівання до утворення пари | 0,15 хв |
| Час безперервної роботи без доливання води | 6 |
| Висота | 285 см |
| Гарантія | 3 міс днів |
| Довжина мережевого шнура | 01.08.2025 00:00:00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 077,65 ₴





