вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Алюмінієва каструля з керамічним покриттям антипригарним Ø 24 см Біла MGC(YP)
- Немає в наявності
- Код: HP-4-441(YP)
3 886,65 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Алюмінієва каструля з керамічним покриттям антипригарним Ø 24 см Біла MGC(YP)
Каструля об'ємом 5.3 літри чудово підійде для приготування різноманітних страв для всієї родини. Каструля виготовлена з литого алюмінію, має потовщене дно, яке рівномірно нагрівається та забезпечує оптимальний розподіл тепла. Основна особливість - можливість приготування смачної та здорової їжі з мінімальним використанням тварин та рослинних жирів. Каструлю можна використовувати не тільки для перших та других страв, але також для гасіння, пасерування та обсмажування продуктів. Основні характеристики Об'єм 5,3 л Діаметр 24 см Висота каструлі без кришки 14 см Висота каструлі з кришкою 19 см; Товщина дна 5мм. Переваги каструлі. Підходить для газових, електричних та індукційних плит; Не входить у реакцію з їжею; Має товсте дно для ідеального розповсюдження тепла. Поради щодо використання Перед першим використанням вимийте каструлю в теплій воді з м'яким миючим засобом і губкою і витріть насухо. Після повного висихання протріть антипригарне покриття невеликою кількістю олії. Використовуйте силіконові або дерев'яні столові прилади для захисту поверхонь від подряпин. Категорично не рекомендується використовувати металеві ложки чи лопатки. Не залишайте порожню каструлю на вогні. Не використовуйте жорсткі губки та щітки, абразивні пасти та порошки, а також агресивні засоби для чищення.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MGC |
| Зовнішнє покриття | граніт |
| Внутрішнє покриття | граніт |
| Діаметр каструлі | 24 см |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Алюміній |
| Мірна шкала | Ні |
| Ручка | Бакеліт |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Електрична, Індукційна, Газова, Склокерамічна |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (суцільнолиті) |
| Потовщене дно | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота каструлі без кришки | 14 см |
| Висота каструлі з кришкою | 19 см |
| Гарантія | 14 днів днів |
| Діаметр під кришку | 24 см |
| Об'єм | 5.3 л л |
| Товщина дна | 5 мм |
| Товщина стінок посуду | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 886,65 ₴





