вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Набір із 5 господарських каструль, 2,5-9 літрів, товсте дно, алюміній MGC(YP)
- Немає в наявності
- Код: HP-4-411B(YP)
13 012,65 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Набір із 5 господарських каструль, 2,5-9 літрів, товсте дно, алюміній MGC(YP)
Набір каструль з кришками та товстим дном для рівномірного розподілу тепла та ефективного приготування їжі. Кожна каструля оснащена кришкою із міцного жароміцного скла та паровідведенням для зменшення випаровування та збереження тепла. Це робить приготування їжі ще зручнішим та ефективнішим. Каструлі легко мити в посудомийній машині. Основні характеристики набору Каструля об'ємом 9 літрів Діаметр 32 см Висота каструлі без кришки 14,5 см Висота каструлі з кришкою 19,5 см Каструля об'ємом 7 літрів Діаметр 30 см; Висота каструлі без кришки 14 см; Висота каструлі з кришкою 19 см Каструля об'ємом 5 літрів Діаметр 28 см; Висота каструлі без кришки 12,5 см; Висота каструлі із кришкою 17,5 см; Каструля об'ємом 4 л. Діаметр 24 см; Висота каструлі без кришки 11,5 см; Висота каструлі з кришкою 16,5 см Каструля об'ємом 2,5 л. Діаметр 20 см; Висота каструлі без кришки 9 см; Висота каструлі з кришкою 14 см. Цей набір каструль підходить для всіх типів плит - індукційних, газових та електричних, що робить його універсальним рішенням для будь-якої кухні. Алюмінієві каструлі та сковороди - надійний помічник у приготуванні смачної та здорової їжі для всієї родини.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MGC |
| Зовнішнє покриття | кераміка |
| Внутрішнє покриття | кераміка |
| Кількість предметів в наборі | 5 |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Алюміній |
| Мірна шкала | Ні |
| Ручка | Бакеліт |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір каструль |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Електрична, Індукційна, Газова |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (суцільнолиті) |
| Потовщене дно | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота каструлі без кришки | 9/11.5/12.5/14/14.5 см |
| Висота каструлі з кришкою | 14/16.5/17.5/19/19.5 см |
| Гарантія | 14 днів днів |
| Діаметр каструлі | 20/24/28/30/32 см |
| Діаметр під кришку | 20/24/28/30/32 см |
| Об'єм | 2.5/4/5/7/9 л л |
| Товщина дна | 5 мм |
| Товщина стінок посуду | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 012,65 ₴





