вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Алюмінієва каструля Ø 30 см, мармурове антипригарне покриття, кавовий MGC(YP)
- Немає в наявності
- Код: HP-4-413CO(YP)
4 102,65 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Алюмінієва каструля Ø 30 см, мармурове антипригарне покриття, кавовий MGC(YP)
Алюмінієва каструля з антипригарним покриттям – незамінний аксесуар для будь-якої кухні. Вона розділена на дві частини гладкою центральною перегородкою, що дозволяє готувати дві страви одночасно. Каструля з кришкою рівномірно розподіляє тепло, дозволяючи стравам готуватися за ідеальної температури і не псувати смакові якості. Основні характеристики каструлі Об'єм 4 літри Діаметр 30 см Висота каструлі без кришки 11,5 см Висота каструлі з кришкою 16,5 см Матеріал корпусу – алюміній. Антипригарне мармурове покриття. Для захисту поверхні від подряпин використовуйте силіконові або дерев'яні столові прилади. Не рекомендується використовувати металеві ложки та лопатки. Переваги каструлі. Підходить для газових, електричних, склокерамічних та індукційних варильних панелей; Не входить у реакцію з їжею; Каструля із алюмінію з антипригарним покриттям має товсте дно для ідеальної тепловіддачі. Ця каструля стане незамінним помічником на кухні, дозволяючи експериментувати з рецептами та радувати близьких кулінарними шедеврами. Запобіжні заходи при використанні алюмінієвої каструлі Перед першим використанням вимийте в теплій воді з м'яким миючим засобом, протріть губкою і висушіть. Після повного висихання протріть антипригарне покриття невеликою кількістю олії. Щоб захистити поверхню від подряпин, використовуйте силіконові або дерев'яні столові прилади. Не залишайте пусті сковороди на вогні. Також не використовуйте жорсткі губки та щітки, абразивні пасти та порошки або агресивні засоби для чищення.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MGC |
| Зовнішнє покриття | мармур |
| Внутрішнє покриття | мармур |
| Діаметр каструлі | 30 см |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Алюміній |
| Мірна шкала | Ні |
| Ручка | Бакеліт |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Електрична, Індукційна, Газова, Склокерамічна |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (суцільнолиті) |
| Потовщене дно | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота каструлі без кришки | 11.5 см |
| Висота каструлі з кришкою | 16.5 см |
| Гарантія | 14 днів днів |
| Діаметр під кришку | 30 см |
| Об'єм | 4 л л |
| Товщина дна | 5 мм |
| Товщина стінок посуду | 5 мм |
| Колір | Кавовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 102,65 ₴





