вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Мармурова алюмінієва сковорода з антипригарним покриттям 1 літр Ø 20 см з товстим дном MGC чорна (YP)
- Немає в наявності
- Код: HP-4-416B(YP)
1 416,15 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Мармурова алюмінієва сковорода з антипригарним покриттям 1 літр Ø 20 см з товстим дном MGC чорна (YP)
Кругла алюмінієва сковорода з антипригарним покриттям та товстим дном для ідеальної тепловіддачі. Алюмінієва сковорода із антипригарним покриттям стане незамінним помічником на кухні. Зручна ручка з антипригарним покриттям захистить ваші руки від опіків. Унікальна конструкція дна забезпечує відмінну теплопровідність та рівномірний розподіл температури по всій поверхні. Основні характеристики сковороди Об'єм 1 літр Висота 4,6 см; Товщина дна 5мм. Переваги сковороди Підходить для газових, електричних та індукційних плит; Безпечне антипригарне покриття, яке не містить шкідливих сполук; Мармурове покриття, що запобігає прилипання їжі та рівномірно передає тепло; Ергономічна ручка, що не нагрівається під час приготування їжі. Запобіжні заходи. Перед першим використанням вимийте сковороду у теплій воді з м'яким миючим засобом та губкою та витріть насухо. Після повного висихання протріть антипригарне покриття невеликою кількістю олії. Щоб захистити поверхню від подряпин, використовуйте силіконові або дерев'яні столові прилади. Категорично не рекомендується використовувати металеві ложки чи лопатки. Щоб уникнути пошкоджень, мийте сковороду після охолодження. Не використовуйте жорсткі губки, щітки, абразивні пасти, порошки, що чистять, і агресивні речовини. Ця сковорода поєднує високу функціональність і стильний дизайн.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MGC |
| Антипригарне покриття | Є |
| Верхній діаметр посуду | 20 (см) |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість ручок | 1 |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Стан | Новий |
| Знімна ручка | Ні |
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Багатошарове дно | Так |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота стінок | 4.6 см |
| Гарантія | 14 днів днів |
| Товщина дна | 5 мм |
| Товщина стінки | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 416,15 ₴




