вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Опис товару
Стільник з антипригарним покриттям 2,9 л з товстим дном Ø 18 см MGC(YP)
Сотейник з антипригарним покриттям – необхідний аксесуар для будь-якої кухні. Сотейники з кришкою дозволяють рівномірно розподіляти тепло, забезпечуючи приготування страв за ідеальної температури і збереження смакових якостей. Сотейник із алюмінію з антипригарним покриттям та товстим дном забезпечує ідеальну тепловіддачу для рівномірного приготування та чудового смаку. Основні характеристики сотейника Об'єм 2,9 л Діаметр 18 см Висота сотейника без кришки 9 см Висота сотейника з кришкою 14 см Товщина дна 5 мм Переваги сотейника Підходить для газових, електричних та індукційних плит; Не входить у реакцію з їжею; Запобіжні заходи Перед першим використанням вимийте сотейник у теплій воді з використанням м'якого миючого засобу та губки і витріть насухо. Після повного висихання протріть антипригарне покриття невеликою кількістю олії. Щоб захистити поверхню від подряпин, використовуйте силіконові або дерев'яні столові прилади. Категорично не рекомендується використовувати металеві ложки чи лопатки. Не залишайте порожній сотейник на вогні. Щоб уникнути пошкоджень, дайте сотейнику повністю охолонути перед миттям. Не використовуйте жорсткі губки, щітки, абразивні пасти, порошки, що чистять, і агресивні речовини.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MGC |
| Антипригарне покриття | Є |
| Верхній діаметр посуду | 18 (см) |
| Кількість ручок | 1 |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Знімна ручка | Ні |
| Тип посуду | Сотейник |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Багатошарове дно | Так |
| Зливний носик | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота стінок | 9 см |
| Гарантія | 14 днів днів |
| Товщина дна | 5 мм |
| Товщина стінки | 5 мм |
| Колір | Кавовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 266,65 ₴






