вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Алюмінієвий сотейник 2,7 л з мармуровим антипригарним покриттям Ø 24 см чорний (YP)
- Немає в наявності
- Код: HP-4-436B(YP)
2 820,15 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Алюмінієвий сотейник 2,7 л з мармуровим антипригарним покриттям Ø 24 см чорний (YP)
Алюмінієвий сотейник із антипригарним покриттям стане незамінним помічником на вашій кухні. Кришка із жароміцного скла забезпечує рівномірне приготування їжі без втрати тепла. Антипригарне покриття запобігає пригоранню їжі та легко очищається. Міцний алюмінієвий корпус забезпечує відмінну теплопровідність та готує їжу рівномірно та швидко. Отвори для пари в кришці дозволяють регулювати кількість вологи в сковороді для досягнення ідеальних результатів приготування. Основні характеристики Діаметр 24 см Об'єм 2,7 л Висота 7,6 см Товщина дна 5,5 мм Інструкція по використанню Перед першим використанням вимийте сотейник у теплій воді з м'яким миючим засобом та губкою та витріть насухо. Після повного висихання протріть антипригарне покриття невеликою кількістю олії. Щоб захистити поверхню від подряпин, використовуйте силіконові або дерев'яні столові прилади. Категорично не рекомендується використовувати металеві ложки чи лопатки. Щоб уникнути пошкоджень, мийте сотейник після повного остигання. Не використовуйте жорсткі губки, щітки, абразивні пасти, порошки, що чистять, і агресивні речовини. Цей сотейник підходить для використання на газових, індукційних та електричних плитах. Високофункціональний та стильний дизайн робить його чудовим доповненням до будь-якої кухні.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MGC |
| Антипригарне покриття | Є |
| Верхній діаметр посуду | 24 (см) |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість ручок | 1 |
| Кришка | алюміній |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Стан | Новий |
| Знімна ручка | Ні |
| Тип посуду | Сотейник |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Багатошарове дно | Так |
| Зливний носик | Ні |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота стінок | 7.6 см |
| Гарантія | 14 днів днів |
| Товщина дна | 5.5 мм |
| Товщина стінки | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 820,15 ₴





