вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Сотейник з антипригарним покриттям об'ємом 1,6 л та товстим дном Ø 16 см MGC(YP)
- Немає в наявності
- Код: HP-4-444GR(YP)
2 968,65 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Сотейник з антипригарним покриттям об'ємом 1,6 л та товстим дном Ø 16 см MGC(YP)
Сотейник об'ємом 1,6 л – відмінний вибір приготування каш, невеликих порцій супу, тушкованих страв та соусів, а також для пасерування та томлення, обсмажування продуктів. Сотейник виготовлений з литого алюмінію, має керамічне антипригарне покриття, завдяки чому швидко та рівномірно нагрівається, і дозволяє готувати з використанням мінімальної кількості олії. Основні характеристики Об'єм 1,6 л Висота 9,9 см. Діаметр 16 см. Товщина дна 5 мм. Переваги сотейника Підходить для газових, керамічних, електричних та індукційних панелей; Не входить у реакцію з їжею; Має товсте дно, яке чудово пропускає тепло, забезпечуючи рівномірне приготування та чудовий смак. Запобіжні заходи Перед першим використанням вимийте сотейник у теплій воді з м'яким миючим засобом і губкою і витріть насухо. Після повного висихання протріть антипригарне покриття невеликою кількістю олії. Щоб захистити поверхню від подряпин, використовуйте силіконові або дерев'яні столові прилади. Категорично не рекомендується використовувати металеві ложки чи лопатки. Не залишайте порожній сотейник на вогні. Щоб уникнути пошкоджень, дайте сотейнику повністю охолонути перед миттям. Не використовуйте жорсткі ганчірки, щітки, абразивні пасти, порошки, що чистять, і агресивні речовини.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MGC |
| Антипригарне покриття | Є |
| Верхній діаметр посуду | 16 (см) |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість ручок | 1 |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Стан | Новий |
| Знімна ручка | Ні |
| Тип посуду | Сотейник |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Багатошарове дно | Так |
| Зливний носик | Ні |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота стінок | 9.9 см |
| Гарантія | 14 днів днів |
| Товщина дна | 5 мм |
| Товщина стінки | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 968,65 ₴





