вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Алюмінієва каструля з керамічним покриттям антипригарним 5 л Ø 30 см чорна MGC(YP)
- Немає в наявності
- Код: HP-4-455B(YP)
5 209,65 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Алюмінієва каструля з керамічним покриттям антипригарним 5 л Ø 30 см чорна MGC(YP)
Каструля MGC діаметром 30 см забезпечує рівномірне нагрівання завдяки своєму алюмінієвому корпусу, а керамічне антипригарне покриття дозволяє готувати без пригорання. Кришка з жароміцного скла з паровідведенням допомагає контролювати процес приготування, утримуючи тепло та зберігаючи всі аромати страв. Використання цієї каструлі допомагає зберегти максимальну кількість корисних речовин у їжі завдяки можливості готувати з мінімальною кількістю жиру. Основні характеристики Об'єм 5 л Діаметр 30 см Висота каструлі без кришки 13 см Висота каструлі з кришкою 18 см; Товщина дна 5мм. Переваги каструлі. Підходить для газових, електричних та індукційних плит; Не входить у реакцію з їжею; Каструля з антипригарним покриттям має товсте дно для ідеального розповсюдження тепла. Запобіжні заходи Перед першим використанням вимийте каструлю в теплій воді з м'яким миючим засобом і губкою і витріть насухо. Після повного висихання протріть антипригарне покриття невеликою кількістю олії. Використовуйте силіконові або дерев'яні столові прилади для захисту поверхонь від подряпин. Категорично не рекомендується використовувати металеві ложки чи лопатки. Не залишайте порожню каструлю на вогні. Також не використовуйте жорсткі губки та щітки, абразивні пасти та порошки або агресивні засоби для чищення.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MGC |
| Зовнішнє покриття | кераміка |
| Внутрішнє покриття | кераміка |
| Діаметр каструлі | 30 см |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Алюміній |
| Мірна шкала | Ні |
| Ручка | Бакеліт |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Електрична, Індукційна, Газова |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (суцільнолиті) |
| Потовщене дно | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота каструлі без кришки | 13 см |
| Висота каструлі з кришкою | 18 см |
| Гарантія | 14 днів днів |
| Діаметр під кришку | 30 см |
| Об'єм | 5 л л |
| Товщина дна | 5 мм |
| Товщина стінок посуду | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 209,65 ₴





