вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Чашка керамічна із золотим обідком та позолоченою ручкою 320 (мл) Good life Синя(YP)
- Немає в наявності
- Код: RX-N231506BL(YP)
268,65 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Чашка керамічна із золотим обідком та позолоченою ручкою 320 (мл) Good life Синя(YP)
Керамічна чашка об'ємом 320 мл із золотим обідком та золотою ручкою - це елегантний та стильний аксесуар для вашого чаювання. Золотий обідок та ручка надають чашці розкішний вигляд. Вона стане чудовим доповненням до святкових моментів або особливих обідів, додаючи вишуканості до вашого столу. Основні характеристики чашки об'єм 320 мл; висота 8,5 см; верхній діаметр 8,5 см; нижній діаметр 8 см. Основні переваги чашки Кераміка чудово зберігає тепло напою, дозволяючи вам насолоджуватися чаєм або кавою довше. Кераміка ndash; це натуральний та безпечний матеріал, що не виділяє шкідливих речовин. Чашки підходять для гарячих та холодних напоїв. Керамічні чашки при правильному догляді прослужать вам довгі роки. Чашка має компактний об'єм, що дозволяє насолоджуватися улюбленими напоями в комфортній кількості, а зручна форма робить процес пиття приємним і комфортним. Виготовлена із якісної кераміки, вона зберігає тепло напоїв, дозволяючи насолоджуватися ними довше. Завдяки розкішному дизайну, ця чашка стане чудовим подарунком для близьких чи колег, додаючи елегантності у будь-яку обстановку.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liling Rongxiang Ceramic |
| Блюдце | немає |
| Декоративне оформлення | Розпис |
| Діаметр | 85 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кришка | Немає |
| Ложечка | немає |
| Матеріал | Кераміка |
| Призначення | Для кави та чаю |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ситечко | Немає |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Написи |
| Тип ємності | Кружка |
| Колір | Синій |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 см |
| Гарантія | 14 днів днів |
| Об'єм | 320 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 268,65 ₴




