вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Стакан кухоль керамічний 420 (мл) із силіконовою кришкою I love my mommy(YP)
- Немає в наявності
- Код: RX-N240288LM(YP)
336,15 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Стакан кухоль керамічний 420 (мл) із силіконовою кришкою I love my mommy(YP)
Керамічна склянка має зручну форму, яка забезпечує комфорт під час використання, та достатній обсяг для насолоди улюбленим напоєм. Силіконова кришка з отвором для пиття щільно прилягає до країв, запобігаючи випадковому пролиттю та допомагаючи зберігати температуру напою. Кухоль виготовлений з високоякісної кераміки, що забезпечує її міцність і здатність довго зберігати тепло напоїв. Основні характеристики керамічної склянки об'єм 420 мл; висота 14 см; діаметр 8.5 см. Основні переваги кухля Кераміка чудово зберігає тепло напою, дозволяючи вам насолоджуватися чаєм або кавою довше. Кераміка ndash; це натуральний та безпечний матеріал, що не виділяє шкідливих речовин. Кухоль підходить для гарячих і холодних напоїв. Керамічний стакан при правильному догляді прослужить вам довгі роки. Завдяки своїй універсальності, склянка підходить для будь-якого інтер'єру та може стати чудовим подарунком для близьких чи колег.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liling Rongxiang Ceramic |
| Блюдце | немає |
| Декоративне оформлення | Розпис |
| Діаметр | 85 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кришка | Є |
| Ложечка | немає |
| Матеріал | Кераміка |
| Призначення | Для кави та чаю |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ситечко | Немає |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Написи |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140 см |
| Гарантія | 14 днів днів |
| Об'єм | 420 л |
| Тип ємності | Склянка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 336,15 ₴



