вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Стакан керамічний 420 (мл) із силіконовою кришкою Thanks momo(YP)
Керамічна склянка має зручну форму, яка забезпечує комфорт під час використання, та достатній обсяг для насолоди улюбленим напоєм. Силіконова кришка з отвором для пиття щільно прилягає до країв, запобігаючи випадковому пролиттю та допомагаючи зберігати температуру напою. Кухоль виготовлений з високоякісної кераміки, що забезпечує її міцність і здатність довго зберігати тепло напоїв. Основні характеристики керамічної склянки об'єм 420 мл; висота 14 см; діаметр 8.5 см. Основні переваги кухля Кераміка чудово зберігає тепло напою, дозволяючи вам насолоджуватися чаєм або кавою довше. Кераміка ndash; це натуральний та безпечний матеріал, що не виділяє шкідливих речовин. Кухоль підходить для гарячих і холодних напоїв. Керамічний стакан при правильному догляді прослужить вам довгі роки. Завдяки своїй універсальності, склянка підходить для будь-якого інтер'єру та може стати чудовим подарунком для близьких чи колег.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liling Rongxiang Ceramic |
| Декоративне оформлення | Розпис |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Кераміка |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блюдце | немає |
| Висота | 140 см |
| Гарантія | 14 днів днів |
| Діаметр | 85 мм |
| Використання в мікрохвильовці | Да |
| Кришка | є |
| Ложечка | немає |
| Призначення | Універсальний |
| Об'єм | 420 л |
| Подарункова упаковка | Ні. |
| Ситечко | Немає |
| Стан | Створити |
| Тема обрамлення, зображення | Надписи |
| Тип ємності | Склянка |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 336,15 ₴




