вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Керамічна чашка з блюдцем 250 (мл) для чаю та кави Рожева(YP)
Керамічна чашка з блюдцем mdash; це стильний та елегантний набір з ніжним квітковим принтом. Вона невибаглива в експлуатації, відмінно зберігає тепло та підійде для гарячих та холодних напоїв. Чашка виготовлена з високоякісної кераміки, що забезпечує її міцність та здатність довго зберігати тепло напоїв. Орнамент додає унікальності набору, перетворюючи його на стильний акцент на вашому столі. Основні характеристики чашки об'єм чашки 250мл; висота чашки 7 см; діаметр чашки 8 см; діаметр блюдця 13 см. Основні переваги чашки Кераміка чудово зберігає тепло напою, дозволяючи вам насолоджуватися чаєм чи кавою довше. Кераміка ndash; це натуральний та безпечний матеріал, що не виділяє шкідливих речовин. Чашки підходять для гарячих та холодних напоїв. Керамічні чашки при правильному догляді прослужать вам довгі роки. Ви можете купити чашку та інші товари у нашому інтернет-магазині за доступною ціною з доставкою по Україні. Цей набір стане чудовим подарунком для любителів гарного посуду та додасть елегантності будь-якій обстановці.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liling Rongxiang Ceramic |
| Блюдце | є |
| Декоративне оформлення | Розпис |
| Діаметр | 80 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кришка | Немає |
| Ложечка | немає |
| Матеріал | Кераміка |
| Призначення | Для кави та чаю |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ситечко | Немає |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Тип ємності | Чашка |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 70 см |
| Гарантія | 14 днів днів |
| Об'єм | 250 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 336,15 ₴




