вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Кошик сервірувальний для подачі фрі та снеків 14×10×6.5 см із нержавіючої сталі Чорний(YP)
- Немає в наявності
- Код: HP-19-8-B(YP)
147,15 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Кошик сервірувальний для подачі фрі та снеків 14×10×6.5 см із нержавіючої сталі Чорний(YP)
Стильний сервірувальний кошик для фрі та снеків стане незамінним аксесуаром для оригінальної подачі улюблених закусок. Виготовлена з нержавіючої сталі з гальванічним покриттям, він поєднує вишуканий вигляд із міцністю та довговічністю. Компактний розмір та зручна форма дозволяють подавати картопля фрі, чіпси або інші закуски. Основні характеристики: Матеріал: нержавіюча сталь; Розмір: 14×10×6.5 см; Висота з ручкою: 12 см; Глибина: 6 см; Товщина дроту: 0,5 мм. Кошик має оптимальні розміри 14×10×6.5 см, що робить його універсальним як для домашнього використання, так і для закладів харчування. Гальванічне покриття захищає поверхню зношування та забезпечує стійкість до впливу вологи, зберігаючи презентабельний вигляд навіть після тривалого використання. Завдяки легкому догляду та оригінальному дизайну цей кошик стане яскравим акцентом на вашому столі, додаючи нотку сучасності та естетики у сервірування страв.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zhongjing |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 10 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 65 см |
| Гарантія | 14 днів днів |
| Використання в мікрохвильовці | Немає |
| Багаторівнева | Немає |
| Наявність кришки | Немає |
| Тип | Кошик |
| Форма | Прямокутник |
| Зберігання в морозильній камері | Немає |
| Зберігання в холодильнику | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 147,15 ₴




