вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Кругла ложка для морозива 5,4 х21, 3 см з нержавіючої сталі (YP)
Ложка для морозива ndash; незамінний аксесуар для закладів громадського харчування, кондитерських де подаються прохолодні десерти. Кругла ложка для морозива є професійним інструментом для формування ідеальних кульок морозива, сорбету та інших заморожених десертів. Ложка виготовлена з нержавіючої сталі та оснащена пружинним механізмом, що легко приводиться в дію. Таким чином, кульки швидко виштовхуються з напівсфери, що дозволяє прискорити робочий процес. Основні характеристики ложки для мороженого Матеріал: Високоякісна нержавіюча сталь. Розміри 21times;6.5times;3.5 см. Діаметр робочої частини: 5.5 см. Товщина стінок: 1 мм. Вага: 120 г. Конструктивні особливості Оснащена зручним механічним механізмом викиду, що забезпечує легке вилучення морозива без прилипання. Ергономічна ручка з посиленою конструкцією для зручного захоплення та тривалого терміну служби. Стійкість до корозії завдяки високоміцній нержавіючій сталі. Легкість в очищенні та можливість миття в посудомийній машині. Ложка призначена для професійного та домашнього використання у кафе, ресторанах, кондитерських, а також у побутових умовах. Може використовуватися не тільки для морозива, а й для порційного тіста, картопляного пюре, кавунових кульок та інших продуктів. Ложка для морозива mdash; незамінний помічник для професіоналів та любителів кулінарії, що забезпечує ідеальну подачу страв.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zhongjing |
| Діаметр | 55 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Ложка для морозива |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 65 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 см |
| Гарантія | 14 днів днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 444,15 ₴






