вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Настільна газова плита на 2 конфорки міні газова плита для балонного газу Біла Sokany(YP)
- Немає в наявності
- Код: SK-6002W(YP)
1 875,15 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Настільна газова плита на 2 конфорки міні газова плита для балонного газу Біла Sokany(YP)
Настільна газова плита Sokany SK-6002 ndash; компактне та ефективне рішення для приготування їжі як вдома, так і на дачі. Завдяки потужності 4400 Вт та двом конфоркам плита забезпечує швидке нагрівання та рівномірний розподіл тепла, що дозволяє приготувати кілька страв одночасно. Основні характеристики настільної плити; кількість конфорок 2 шт; розмір 57х28х8 см; тип управління – механічне; матеріал корпусу – метал; потужність 4,4 кВт; сумісна з балонним газом. Настільна плита сумісна з балонним газом, що робить її ідеальною для використання в місцях, де немає доступу до газу. Завдяки компактному розміру, вона легко транспортується та встановлюється. Підходить для приготування різноманітних страв, забезпечуючи зручне регулювання інтенсивності нагріву. Модель плити Sokany SK-6002 створена з урахуванням сучасних вимог безпеки та надійності. Настільна газова плита на дві конфорки - це компактна переносна плита, яка ідеальна для кемпінгу, походів або використання в невеликих приміщеннях.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Варильна поверхня | Газова |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматика закипання | Ні |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Кришка | емальована |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Споживана потужність | 4400 Вт |
| Секція для посуду | Ні |
| Таймер | Ні |
| Терморегулятор | Ні |
| Функція автовідключення | Ні |
| Годинник | Ні |
| Електропідпал | Ні |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Газ-контроль конфорок | Ні |
| Індикатор залишкового тепла | Ні |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Конфорка-гриль | Ні |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Фритюрниця | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 570 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.72 г |
| Висота | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 875,15 ₴








