вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Настільна газова плита на 3 конфорки міні газова плита для балонного газу Чорна Sokany(YP)
- Немає в наявності
- Код: SK-6003B(YP)
2 185,65 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Настільна газова плита на 3 конфорки міні газова плита для балонного газу Чорна Sokany(YP)
Настільна газова плита SK-6003 ndash; це зручний та потужний пристрій для приготування їжі, призначений для використання у будь-яких умовах. Завдяки трьом конфоркам плита забезпечує ефективне та швидке приготування їжі, навіть якщо вам потрібно готувати декілька страв одночасно. Її конструкція дозволяє використовувати пристрій як удома, так і на дачі або при виїзді на природу. Основні характеристики газової плити: розміри 57.5х27.5х8 см; потужність 5,5 кВт; кількість конфорок 3 шт; тип управління – механічне; матеріал корпусу – метал; сумісна з балонним газом. Настільна плита сумісна з балонним газом, що робить її ідеальною для використання в місцях, де немає доступу до газу. Вона має компактний розмір та міцний корпус, що забезпечує легке транспортування, довговічність та стійкість до механічних пошкоджень. Поверхня плити легко очищається, що полегшує догляд за нею після приготування їжі. Настільна плита SK-6003 поєднує в собі функціональність, мобільність та високу продуктивність. Вона стане чудовим вибором для тих, хто шукає практичний та надійний пристрій для приготування їжі в будь-яких умовах.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Варильна поверхня | Газова |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматика закипання | Ні |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Споживана потужність | 5500 Вт |
| Секція для посуду | Ні |
| Таймер | Ні |
| Терморегулятор | Ні |
| Функція автовідключення | Ні |
| Годинник | Ні |
| Електропідпал | Ні |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Газ-контроль конфорок | Ні |
| Індикатор залишкового тепла | Ні |
| Конфорка-гриль | Ні |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Загальна кількість конфорок | 3 |
| Фритюрниця | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 575 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.82 г |
| Висота | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 185,65 ₴








