вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Чоппер подрібнювач 800 Вт 4 леза з чашею на 1,5 літра м'ясорубка Sokany(YP)
- Немає в наявності
- Код: SK-7025A(YP)
1 760,40 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Чоппер подрібнювач 800 Вт 4 леза з чашею на 1,5 літра м'ясорубка Sokany(YP)
Подрібнювач Sokany - це потужний та універсальний кухонний прилад, призначений для швидкого та ефективного подрібнення різних продуктів. З його допомогою ви зможете легко подрібнити м'ясо, овочі, фрукти, горіхи, трави та інші інгредієнти. Завдяки потужності 800 Вт та чотирьом лезам, подрібнювач забезпечує швидку та рівномірну обробку продуктів, зберігаючи їх текстуру та поживні властивості. Основні характеристики подрібнювача Sokany розмір 20.3х20.3х26.7 см; потужність 800 Вт; об'єм чаші 1,5 літри; кількість лез – 4 штуки; матеріал лез – нержавіюча сталь; матеріал чаші - скло. Чаша об'ємом 2 літри, виготовлена із міцного скла, гарантує чистоту продуктів та не вбирає запахів. Це робить пристрій ідеальним для щоденного використання, так і для приготування страв на велику компанію. Скляна чаша легко миється та стійка до подряпин, забезпечуючи довгий термін служби. М'ясорубка чоппер Sokany - це надійний та зручний інструмент, який допоможе вам заощадити час та зусилля при приготуванні їжі. Він стане незамінним помічником на вашій кухні, дозволяючи вам швидко та легко приготувати різноманітні страви з мінімальними зусиллями.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Скло |
| Матеріал чаші | Скло |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Універсальний подрібнювач |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 203 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 267 см |
| Об'єм чаші | 01.05.2025 00:00:00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 760,40 ₴









