вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Чоппер подрібнювач 800 Вт 4 леза з чашею на 2,5 літра м'ясорубка Sokany(YP)
- Немає в наявності
- Код: SK-06026(YP)
2 374,65 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Чоппер подрібнювач 800 Вт 4 леза з чашею на 2,5 літра м'ясорубка Sokany(YP)
Чоппер-подрібнювач Sokany - це сучасний та потужний пристрій для швидкого та якісного подрібнення інгредієнтів. Завдяки потужності 800 Вт та 4 гострим ножам з нержавіючої сталі, він справляється навіть із найтвердішими продуктами, зберігаючи їхню текстуру та свіжість. Велика чаша об'ємом 3 літри дозволяє обробляти значну кількість інгредієнтів за раз, що робить цей чоппер ідеальним для великих сімей або приготування святкових страв. Основні характеристики чопера Sokany SK-06026 розмір 25х19х29 см; потужність 800 Вт; об'єм чаші 2,5 літри; кількість лез – 4 штуки; матеріал лез – нержавіюча сталь; матеріал чаші - нержавіюча сталь. Модель подрібнювача SK-06026 відрізняється стильним дизайном та сенсорним керуванням, що забезпечує зручність та простоту використання. Корпус, виготовлений із комбінації нержавіючої сталі та пластику, гарантує довговічність та надійність. Цей чоппер подрібнювач легко чистити завдяки знімним елементам, які можна мити вручну або посудомийній машині.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Універсальний подрібнювач |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 290 см |
| Довжина мережевого шнура | 0,85 |
| Об'єм чаші | 02.05.2025 00:00:00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 374,65 ₴









