вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Соковитискач шнековий електричний 800 Вт Чорний Sokany(YP)
Соковитискач Sokany SK-4000 ndash; це потужний і надійний пристрій, який стане чудовим вибором для швидкого приготування свіжих соків. Потужність 800 Вт у поєднанні з міцним лезом з нержавіючої сталі забезпечує ефективне та швидке вичавлювання соку з різних фруктів та овочів. Основні характеристики соковитискача Sokany SK-4000 розмір 25х18х31 см; потужність: 800 Вт; об'єм контейнера для соку: 0,8 л; довжина шнура живлення 0.8 м. Завдяки автоматичній функції викиду м'якуша пристрій гарантує комфорт у використанні та збереженні чистоти під час роботи. Корпус із міцної конструкції розроблений для тривалого використання, а зручна система очищення робить догляд за пристроєм простим та швидким. Носик з функцією "без крапель" запобігає протіканню, зберігаючи робочу поверхню чистою. Енергоефективність класу А дозволяє економити енергію, забезпечуючи надійну та стабільну роботу пристрою. Соковитискач Sokany поєднує в собі стильний дизайн, довговічність та високу продуктивність, роблячи процес приготування свіжих соків простим і приємним.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини, Fast-food |
| Тип приладу | Шнековий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний викид м'якоті | Так |
| Пряма подача соку | Так |
| Форма завантажувальної горловини | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 310 см |
| Об'єм резервуара для соку | 0,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 171,15 ₴










