вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Ручний блендер занурювальний ручний 700 Вт електричний портативний для смузі Sokany(YP)
- Немає в наявності
- Код: HB-748(YP)
1 537,65 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Ручний блендер занурювальний ручний 700 Вт електричний портативний для смузі Sokany(YP)
Занурювальний ручний блендер Sokany з потужністю 700 Вт та нержавіючою сталлю ножа забезпечує ефективне та зручне приготування різних страв. Нержавіюча сталь ножа забезпечує довгий термін служби та високу ефективність при обробці продуктів. Завдяки компактному та полегшеному дизайну блендера, він легко керується однією рукою, що робить процес приготування зручнішим та ергономічнішим. Основні характеристики ручного блендера Sokany висота 37 см; потужність 700 Вт; напруга 220-240; частота 50/60 Гц; матеріал лез - нержавіюча сталь. Цей блендер стане незамінним помічником на кухні для приготування коктейлів, соусів, пюре, смузі та багатьох інших страв. Блендер Sokany HB-748 має ергономічний дизайн та легку вагу, що робить його зручним у використанні. Низький рівень шуму та простота очищення роблять цей блендер практичним у використанні.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Імпульсний режим | Ні |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Режим Турбо | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір | Чорний |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Бездротова технологія | Ні |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Багатофункціональна чаша-подрібнювач | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Мірний стакан | Ні |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.8 г |
| Висота | 375 см |
| Довжина мережевого шнура | 0,85 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 537,65 ₴



