вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Ручний заглибний блендер 600 Вт портативний електричний багатофункціональний Червоний Sokany(YP)
- Немає в наявності
- Код: SM-5011(YP)
1 510,65 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Ручний заглибний блендер 600 Вт портативний електричний багатофункціональний Червоний Sokany(YP)
Блендер ручний занурювальний Sokany SM-5011 mdash; ефективний та зручний прилад для приготування різноманітних страв. З потужністю 600 Вт цей блендер швидко та якісно виконує всі завдання від подрібнення овочів до приготування пюре чи соусів. Завдяки компактним розмірам та ергономічній ручці він зручний у використанні та легко поміщається навіть у невеликій кухні. Основні характеристики: Потужність: 600 Вт; Напруга: 220-240 В; Висота: 37 см; Частота: 50/60 Гц; Матеріал насадки: - нержавіюча сталь; Матеріал корпусу: - Пластик. Блендер оснащений двома режимами швидкості, що дозволяють точно настроїти процес для різних типів інгредієнтів. Це дозволяє досягати бажаного результату за різних способів приготування. Висота пристрою становить 38 см, що забезпечує зручність використання у глибоких каструлях або чашах. Ідеально підходить для приготування коктейлів, супів-пюре, соусів або подрібнення горіхів та спецій. Простота в експлуатації та легкість у догляді за пристроєм роблять цей блендер чудовим вибором для будь-якої кухні.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Імпульсний режим | Ні |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Режим Турбо | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Тип управління | Електронне |
| Колір | Червоний |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Бездротова технологія | Ні |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Багатофункціональна чаша-подрібнювач | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Мірний стакан | Ні |
| Колір корпусу | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.78 г |
| Висота | 370 см |
| Довжина мережевого шнура | 01.05.2025 00:00:00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 510,65 ₴








