вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Кавомолка мультимолка 150 Вт 50 г електрична для дрібного помелу Sokany(YP)
- Немає в наявності
- Код: SK-3024(YP)
1 186,65 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Кавомолка мультимолка 150 Вт 50 г електрична для дрібного помелу Sokany(YP)
Електрична кавомолка з потужністю 150 Вт та ємністю 50 г – це зручний та ефективний пристрій для моління кавових зерен, трав, спецій та інших інгредієнтів. Її особливості роблять процес приготування напоїв та страв ще більш простим та задовільним: Основні характеристики електричної кавомолки висота 20.5 см; потужність 150 Вт; ємність контейнера для зерен 50 г; напруга 220-240; частота 50/60 Гц; матеріал корпусу - нержавіюча сталь Особливості кавомолки Sokany Потужні леза швидко та рівномірно подрібнюють кавові зерна, трави, спеції та інші інгредієнти, зберігаючи їх аромат та смак. Проста система кнопкового управління робить використання кавомолки інтуїтивно зрозумілим та зручним. Завдяки вбудованому механізму безпеки леза можуть активуватися лише при надійно заблокованій кришці, забезпечуючи вашу безпеку під час використання. Ця електрична кавомолка дає вам можливість насолоджуватися свіжоподрібненою кавою та іншими інгредієнтами, підкреслюючи аромат та смак ваших улюблених напоїв та страв.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Ножова |
| Тип приводу | Електропривод |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал жорнів | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.65 г |
| Висота | 205 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 186,65 ₴








